Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy J5 2017 SM-J530F з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2399 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1599 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy J5 2017 SM-J530F в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй»

Заміна скла Samsung Galaxy J5 2017 SM-J530F в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» виконується з наступною гарантією. Кожен смартфон – це технічно складний пристрій, і всі роботи, пов’язані з ремонтом пристрою, повинні виконуватися досвідченими майстрами. Зокрема, це стосується заміни скла на смартфонах. Цю процедуру краще довірити майстрам, які спеціалізуються на цьому ремонті. Такими є спеціалісти сервісного центру «Ай-яй-яй». У кожній нашій майстерні є професійне обладнання та інструменти, які дозволяють відокремити скло від модуля дисплея та якісно встановити його, зберігаючи оригінальну матрицю.

Коли неможлива заміна скла та потрібна повна заміна екрану Samsung Galaxy J5 2017 SM-J530F?

Екран смартфона відносно крихкий і часто пошкоджується при падінні. Екран може тріснути або подряпати при падінні, ударі або контакті з твердими або гострими предметами. Крім того, екран може перестати працювати і належним чином реагувати на дотик без видимих ​​фізичних пошкоджень смартфона. У всіх цих випадках, зазвичай, заміна скла не проводиться та необхідна заміна екрану Samsung Galaxy J5 2017 SM-J530F. На перший погляд можна визначити, який ремонт потрібен, а визначити точну причину дефекту практично неможливо, для цього майстер проводить діагностику. Попередня діагностика в сервіс-центрі «Ай-Яй-Яй» безкоштовна для наших клієнтів і триває всього близько 30 хвилин. Ремонт Samsung Galaxy J5 J530F (2017): замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Samsung Galaxy J5 2017 SM-J530F на основі безкоштовної діагностики

Ремонт Samsung Galaxy J5 2017 SM-J530F в сервісному центрі «Ай-яй-яй» виконується виключно досвідченими майстрами. Якщо з будь-якої причини пристрій перестає включатися, не заряджається, самостійно вимикається або зависає, фахівець спочатку встановить причину. Наші спеціалісти проведуть детальну діагностику смартфону, визначать точну причину несправності, а потім повідомлять замовнику про вартість і терміни необхідного ремонту. У нашому сервісі Ви можете замовити будь-які види ремонту:
  • заміна скла або екрану смартфона;
  • заміна акумулятора;
  • чистка мікрофону та динаміків від пилу;
  • очищення смартфона після контакту з водою.
Для отримання більш детальної інформації про ремонт Samsung Galaxy J5 2017 SM-J530F та інших моделей смартфонів звертайтесь до наших менеджерів по телефону або пишіть в онлайн-чат на сайті.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту