Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A20e SM-A202F з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1049 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
2149 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
2299 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
949 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
899 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A20e SM-A202F в сервісному центрі «Ай-яй-яй»

Заміна скла Samsung Galaxy A20e SM-A202F є найпоширенішим ремонтом у нашому сервісі. Наша команда вже кілька років спеціалізується на ремонті цих смартфонів. Якщо у Вашому телефоні на склі є так звана «павутина», але реакція на дотики коректна і зображення відображається нормально, можна замінити скло окремо від екрану. Ми збережемо Ваш оригінальний дисплей і відновимо лише розбите скло. Якщо на екрані Samsung Galaxy A20e SM-A202F є плями, спотворення кольорів, смуги або «сліпі» зони що не реагують на дотики, його подальше використання неможливо, СЦ «Ай-яй-яй» пропонує замінити пошкоджений дисплей на новий.

Заміна екрану Samsung Galaxy A20e SM-A202F та повна діагностика смартфону

Несправність дисплея не проблема! Якщо Вам потрібно замінити дисплей на своєму Samsung Galaxy A20e SM-A202F, відвідайте наш сервісний центр і передайте свій смартфон професіоналам. Вам не доведеться турбуватися про заміну пристрою – Ви заощадите гроші з СЦ «Ай-яй-яй» і отримаєте повний комфорт під час користування смартфоном. Заміна екрану Samsung Galaxy A20e SM-A202F – це ремонт, який ми виконуємо професійно та швидко, діагностуємо проблему та підбираємо найкраще рішення. Сервісний центр «Ай-яй-яй» гарантує, що:
  •  при заміні дисплея в Samsung Galaxy A20e SM-A202F ми використовуємо тільки якісні деталі;
  •  на запчастини поширюється гарантія;
  •  ми підходимо до кожного клієнта професійно, з повною відповідальністю, що підтверджують позитивні відгуки в Інтернеті;
  •  діагностика перед ремонтом Samsung Galaxy A20e SM-A202F безкоштовна.

Ремонт Samsung Galaxy A20e: Киев, Украина

Ремонт Samsung Galaxy A20e SM-A202F - часті поломки

Великі екрани в телефонах особливо схильні до пошкоджень. Як і у випадку з планшетами, ми пропонуємо повний спектр послуг для обладнання від провідних виробників і менш відомих брендів. Ми виконуємо післягарантійний ремонт Samsung Galaxy A20e SM-A202F та інших моделей не тільки для жителів Києва, але і по всій Україні. Завдяки нашим спеціалістам Ви можете розраховувати на швидке та якісне обслуговування та професійну технічну консультацію. Більшість ремонтів ми виконуємо протягом кількох годин і надаємо гарантію на наші послуги. Найпоширеніші проблеми зі смартфонами Samsung:
  •  повільний пошук сигналу GPS;
  • погіршення якості звуку з часом;
  •  тріщини на склі;
  •  автоматичний перезапуск;
  •  знос акумулятора.
Вирішення всіх вищевказаних проблем можна знайти в сервісному центрі «Ай-яй-яй».
Оценить

Детальніше

Приховати