Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy Note 20 Ultra SM-N985f з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (гарантія успіху 100%)
3999 грн
4199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал із рамкою)
10899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
8999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 699 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy Note 20 Ultra SM-N985f окремо від екрану

Заміна скла Samsung Galaxy Note 20 Ultra SM-N985f може знадобитися в самий невідповідний момент під час наступного падіння пристрою. Екрани сучасних смартфонів крихкі і тому дуже схильні до пошкоджень. Іноді розбивається тільки скло і його потрібно просто замінити, але в деяких випадках цього недостатньо. Скло дисплея розбито, але Ви все ще бачите зображення на екрані? Чи реагує сенсорний екран на команди Вашим пальцем? Якщо так, то можливо лише замінити скло. На жаль, більшість сервісів не пропонують цю послугу. Ви виконуємо заміну скла окремо від екрану і економимо Ваші кошті, адже заміна скла набагато дешевша, ніж повна заміна дисплею. Заміна скла Samsung Galaxy Note 20 Ultra SM-N985f окремо від екрану можлива, якщо:
  •       скло тріснуло, але телефон запускається і відображає картинку;
  •       смартфон нормально реагує на дотик пальця;
  •       на дисплеї немає смуг та темних плям.

Коли необхідна повна заміна екрану Samsung Galaxy Note 20 Ultra SM-N985f?

Падіння навіть з невеликої висоти або несильний удар може серйозно пошкодити Ваш телефон. Найчастіше з ладу виходить дисплей смартфону. Несправний дисплей може мати різні симптоми: кольорові смуги, неробочий сенсор, сині плями на екрані, відсутність зображення. Заміна екрана Samsung Galaxy Note 20 Ultra SM-N985f в нашому сервісі проводиться з використанням деталей найвищої якості, щоб телефон після ремонту виглядав та працював як новий. ремонт по заміні екрану, зазвичай займає всього декілька годин. Варто відмітити, що ми надаємо гарантію на встановлені запчастини та на виконані роботи. ремонт samsung galaxy note 20, замена стекла, экрана киев

Ремонт Samsung Galaxy Note 20 Ultra SM-N985f по результатам безкоштовної діагностики

Сервісній центр «Ай-яй-яй» - це якісний і швидкий ремонт Samsung Galaxy Note 20 Ultra SM-N985f та інших смартфонів. З 2012 року наші фахівці успішно ремонтують телефони, планшети, ноутбуки, розумні годинники та інші пристрої. Професійне обладнання та багаторічний досвід дозволяють діагностувати та усунути можливі пошкодження смартфонів у найкоротші терміни. Ми вирішуємо будь-які проблеми з усіма гаджетами: заміни скла без заміни матриці, встановлення нового дисплею, заміна зношеної батареї. Ремонт Samsung Galaxy Note 20 Ultra SM-N985f є складним і тривалим процесом, але наші фахівці мають великий досвід відновлення телефону в разі найскладніших поломок.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту