Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A21 SM-A215 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
3199 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A21 SM-A215 без зміни модуля дисплея

Заміна скла Samsung Galaxy A21 SM-A215 є дійсно важливою послугою, оскільки подряпини або тріщини можуть з’являтися під час використання будь-якого сучасного смартфону. Якщо Вас не турбує розбите скло в Samsung Galaxy A21 SM-A215, пам’ятайте, що це може призвести до інших дефектів, які потребують більш дорогого ремонту. Уламки скла можуть пошкодити екран. Бережіть свій смартфон і зверніться до досвідченого фахівця. Ви можете бути впевнені, що заміна битого скла в СЦ «Ай-яй-яй» буде проведена з увагою до кожної деталі, нове скло прослужить Вам довго. Наш сервіс гарантує, що:
  • ремонт виконується з використанням якісних запчастин;
  • надається гарантія на нові запчастини;
  • безкоштовна діагностика передує ремонту.

Заміна екрану Samsung Galaxy A21 SM-A215 з доставкою додому

Екран Samsung Galaxy A21 SM-A215 зазвичай пошкоджується при падінні. Характерною ознакою є неправильна реакція на дотик, а також кольорові смуги або зміна кольору. Смартфон в такому стані не підходить для нормального використання, тому необхідна заміна екрану Samsung Galaxy A21 SM-A215 на новий. Такий ремонт повинні виконувати тільки професійні сервісні центри. Досвідчений спеціаліст сервісного центру «Ай-яй-яй» швидко замінить екран Samsung Galaxy A21 SM-A215 на абсолютно новий. Ми встановимо високоякісний дисплей, який гарантує найкращу якість екрану та чудову передачу кольору. Ви можете доставити свій телефон до сервісного центру, не виходячи з дому! Просто заповніть форму та замовте послугу кур’єра за вказаною адресою. 

Ремонт Samsung Galaxy A20e: Киев, Украина

Комплексний ремонт Samsung Galaxy A21 SM-A215

Ми ретельно діагностуємо Ваш телефон перед початком ремонту. Важливо точно ідентифікувати проблему щоб приступити до ремонту, наприклад, після падіння смартфона дисплей може бути цілий і потрібно замінити лише скло Samsung Galaxy A21 SM-A215. Сервіс «Ай-яй-яй» щодня ремонтує смартфони. В результаті накопиченого досвіду ми не маємо завдань, за які ми б не брались. Техніки сервіс-центру «Ай-яй-яй» пропонують ремонт Samsung Galaxy A21 SM-A215, якщо:
  • телефон не включається;
  • екран не реагує на дотик;
  • зарядний пристрій не заряджає акумулятор;
  • телефон отримав механічні пошкодження.
Які б проблеми у Вас не виникли, наші фахівці докладуть усіх зусиль, щоб відновити нормальне функціонування Вашого смартфону. Ми орієнтуємося на високу якість послуг, акцентуючи на чесномому підході до клієнта.
Оценить

Детальніше

Приховати