Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung S10 SM-G973F з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (гарантія успіху 100%)
2899 грн
3099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал із рамкою)
7399 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
6499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 699 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung S10 SM-G973F зі збереженням оригінальної матриці

Заміна скла Samsung S10 SM-G973F проводиться, зазвичай, якщо на передній панелі з’являться тріщини та подряпини. Відсутність смуг, плям і битих пікселів означає, що Вам не потрібно міняти весь дисплей. Це зберігає оригінальний дисплей і значно знижує витрати на ремонт. Процес ремонту розбитого скла на Samsung S10 SM-G973F складається з декількох етапів. Спочатку ми проведемо детальну діагностику, щоб переконатися, що необхідне саме відновлення скла екрану. На наступних кроках ми відокремимо розбите скло від екрану смартфона. Цей вид ремонту виконується нашими кваліфікованими спеціалістами сервісу, які можуть за допомогою спеціального обладнання виконати ремонт швидко та якісно.

Якісна заміна екрану Samsung S10 SM-G973F в найкоротші терміни

Екран Вашого Samsung S10 SM-G973F розбився та пропало зображення? Це може означати, що дисплей пошкоджений. В такому випадку сенсор також може не працювати. Щоб відновити роботу смартфону Ви можете звернутись до спеціалістів сервісного центру «Ай-яй-яй», де буде виконана якісна заміна екрану Samsung S10 SM-G973F. Це єдиний спосіб відремонтувати телефон та повернути йому працездатність. Ми використовуємо високоякісні дисплеї, які здатні забезпечити ідеальне зображення та точну передачу кольору. Заміна екрану Samsung S10 SM-G973F в сервісному центрі «Ай-яй-яй» - якісна послуга в найкоротші терміни. Ремонт Samsung Galaxy S10: Киев, Украина

Який ремонт Samsung S10 SM-G973F можна замовити в сервісному центрі «Ай-яй-яй»?

Ремонт Samsung S10 SM-G973F може знадобитись у таких випадках:
  1. Система не запуститься. Якщо смартфон вмикається і висить на логотипі виробника, такий дефект може свідчити про пошкодження програмного забезпечення, яке може статися, наприклад, через неправильне оновлення програмного забезпечення на пристрої.
  2. Не вдається оновити систему. Якщо оновлення системи починається з повідомлення про помилку, це може свідчити про збій програмного забезпечення.
  3. Гніздо для навушників не працює. Якщо навушники, підключені до телефону, не працюють або видають неприродні звуки, це може бути пов’язано з потраплянням вологи або бруду в роз’єм для навушників.
  4. Смартфон не заряджається. Для виявлення точної причини майстер проводить діагностику. Ця процедура обов’язкова перед ремонтом і є безкоштовною для наших клієнтів.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту