Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy J1 Mini SM-J105H з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн
1149 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
1199 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
449 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy J1 Mini SM-J105H. Чи можливо виконати ремонт самостійно?

Заміна скла Samsung Galaxy J1 Mini SM-J105H – послуга що, відновить цілісність передньої панелі гаджета. Ціна послуги залежить від характеру дефекту, а отже, від того, які заходи необхідно усунути. Якщо пошкодження відбулося тільки на верхньому склі і не поширилося на дисплей, майстри сервісу «Ай-Яй-Яй» замінять скло Samsung Galaxy J1 Mini SM-J105H, що набагато дешевше, ніж установка нового екранного модуля. Ми пропонуємо нашим клієнтам максимально лояльні та демократичні умови співпраці в Києві. Наш пріоритет – прозорі та доступні ціни. Попередню ціну на наші послуги можна дізнатися на офіційному сайті компанії, уважно вивчивши прайс-лист. Слід зазначити, що остаточну ціну може повідомити тільки майстер за результатами безкоштовної діагностики смартфону. Тільки фахівець зможе знайти причину несправності та запропонувати раціональний шлях вирішення проблеми. Ми не рекомендуємо намагатись відремонтувати гаджет вдома, щоб не нанести йому більшої шкоди.

Чи можлива заміна екрану Samsung Galaxy J1 Mini SM-J105H з використанням власних деталей?

Якщо дисплей пристрою перестав правильно відображати зображення або не реагує на режим «включено», ідеальним рішенням буде заміна екрану Samsung Galaxy J1 Mini SM-J105H в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй». При заміні пошкодженого екрану на новий буде перевірено працездатність гаджета. Замовнику повертається повністю справний смартфон з гарантією як на виконану роботу, так і на встановлені деталі.  Запорукою успіху наших послуг є те, що ми використовуємо тільки високоякісні запчастини для ремонту смартфонів та планшетів. Ми також виконуємо ремонт з використанням деталей клієнта, за його бажанням. Ремонт Samsung Galaxy J1 Mini J105H: замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Samsung Galaxy J1 Mini SM-J105H з доставкою по Україні Новою Поштою

Ремонт Samsung Galaxy J1 Mini SM-J105H нашими майстрами проводиться в найкоротші терміни. Крім того, швидкість обслуговування не впливає на якість кінцевого результату. Наявність запчастин на власному складі сервісного центру та використання дорогого обладнання дозволить відремонтувати Samsung Galaxy J1 Mini SM-J105H не тільки швидко, але й якісно. Оцінити якість роботи сервісного центру «Ай-Яй-Яй» можна особисто, відвідавши наш найближчий філіал у Києві. Жителі інших міст України також можуть скористатись нашими послугами. Для цього необхідно відправити нам свій пристрій Новою Поштою з іншого міста.
Оценить

Детальніше

Приховати