Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A22 5G SM-A225F з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану
1699 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A22 5G SM-A225F, тривалість та вартість

Заміна скла Samsung Galaxy A22 5G SM-A225F останнім часом стала дуже популярною серед наших клієнтів. Основними перевагами цієї послуги є наступні:
  • збереження заводського екрану та його компонентів (матриці та сенсора);
  • вартість заміни скла в кілька разів нижча, ніж повна заміна екранного модуля;
  • час, необхідний для заміни скла окремо від екрана, становить лише кілька годин.
На жаль, незважаючи на всі переваги цієї послуги, вона передбачена не у всіх сервісах. Це пов’язано зі складністю його виконання, оскільки спочатку не було передбачено виробниками смартфонів і відділення скла від екрану вважалося неможливим. Сьогодні існують пристрої та чітко визначені процедури які зробили це можливим. У сервісному центрі «Ай-яй-яй» є таке обладнання, а також досвідчені майстри, які швидко та якісно замінять розбите скло Вашого Samsung Galaxy A22 5G SM-A225F.

Заміна екрану Samsung Galaxy A22 5G SM-A225F на новий з гарантією якості

Визначити, що потрібна заміна екрану Samsung Galaxy A22 5G SM-A225F, можна просто подивившись на нього. Про це свідчать такі дефекти:
  • плями та смуги, що вказують на пошкодження матриці;
  • погана робота сенсора дотиків;
  • несправність підсвічування екрану;
  • спотворення кольорів або поява непрацюючих пікселів на екрані у вигляді чорних або білих точок.
Їх важко не помітити, тому що коли вони з’являються, використання смартфона стає неможливим. Ми використовуємо високоякісні екрани, які перевірені роками. На кожен з них ми надаємо гарантію, якою ви можете скористатися у разі проблеми з новим дисплеєм. ремонт Samsung Galaxy A22 5G

Кому довірити ремонт Samsung Galaxy A22 5G SM-A225F в Києві?

Якщо Вам потрібен ремонт Samsung Galaxy A22 5G SM-A225F, в Києві це не проблема. Мережа сервісних центрів «Ай-яй-яй» налічує багато відділень, розташованих майже в кожній частині міста. Всі вони знаходяться недалеко від станцій метро, і їх дуже легко знайти. На сайті ви знайдете всі адреси філіалів, а також детальне пояснення, як дістатися до кожної з них. Цю ж інформацію ви отримаєте від менеджера по телефону або у онлайн-чаті, це допоможе вибрати відділення, до якого Вам буде зручніше дістатись. Якщо ви знаходитесь у іншому місті, але бажаєте скористатись нашими послугами, надішліть Ваш смартфон на ремонт до нас Новою Поштою. Реквізити вказані на сайті у відповідному розділі, щоб дізнатись подробиці, звертайтесь за телефоном або у онлайн-чаті. Ми працюємо щодня, ми завжди на зв’язку і раді відповісти на всі Ваші запитання.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту