Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy M31s SM-M317F з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
3399 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
2199 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 699 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy M31s SM-M317F з гарантією якості

Заміна скла Samsung Galaxy M31s SM-M317F, безсумнівно, зручний варіант коли на екрані смартфону з’явились тріщини. Ви збережете оригінальний дисплей, а також заощадите, адже заміна скла у декілька разів дешевше повної заміни дисплея. Більшість сервісів стверджують, що скло не можна замінити окремо від екрану. Це пов’язано з тим, що ця послуга є ресурсномісткою і вимагає спеціальних навичок. Тому заміну розбитого скла виконують не в кожній майстерні. Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що ми якісно замінимо розбите скло, адже після ремонту Вам надається гарантія.

Заміна екрана Samsung Galaxy M31s SM-M317F, якщо дисплей пошкодився від удару

Останнім часом дуже популярні смартфони Samsung. Вони не тільки вигідні за співвідношенням ціни і якості, але й мають чудовий дизайн. Однак слід пам'ятати, що ідеальних телефонів не буває. Практично кожна модель має свої технічні недоліки. Багато наших клієнтів приходять із пошкодженими сенсорними екранами. Він не завжди відмовляється працювати. На поверхні екрану часто утворюються плями та смуги. Вони можуть виникнути навіть при невеликому і, здавалося б, неістотному ударі. Вони суттєво впливають на комфорт використання Вашого смартфона. Сенсор дотику також часто пошкоджується. Іноді потрібно кілька спроб, щоб розблокувати телефон. Це значно ускладнює використання смартфонів і часто єдиним можливим рішенням є заміна екрану Samsung Galaxy M31s SM-M317F. Майстри сервісного центру «Ай-яй-яй» готові допомогти Вам. Ми гарантуємо якість та швидкість ремонту. ремонт samsung galaxy m30, замена стекла, замена экрана

Ремонт Samsung Galaxy M31s SM-M317F в Києві досвідченими майстрами сервісного центру «Ай-яй-яй»

Сервісний центр «Ай-яй-яй» в Києві пропонує повний ремонт усіх популярних на даний момент моделей Samsung. Ви можете скористатись нашими послугами, навіть якщо знаходитесь у іншому місті, надіславши нам смартфон на ремонт за допомогою послуг Нової Пошти. Ми пропонуємо швидку діагностику та усунення несправностей після потрапляння вологи або падіння, заміну дисплеїв та розбитого скла на телефонах та усунення інших несправностей смартфонів. Ми маємо багато запчастин (від перевірених виробників) і багате технічне устаткування, тому ми виконуємо всі ремонти смартфонів, в тому числі ремонт Samsung Galaxy M31s SM-M317F, на місці в найкоротші терміни. Це дозволяє нам гарантувати найвищу точність ремонту, надійність та швидку обробку замовлень за доступними цінами. Вся інформація про ціни та умови вказана на сайті, і Ви можете прочитати її в будь-який час.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту