Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy J6 Plus SM-J610 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
849 грн
999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану
1399 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
849 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy J6 Plus SM-J610 – необхідний ремонт, якщо скло вкрилося тріщинами

Заміна скла на Samsung Galaxy J6 Plus SM-J610 є поширеною причиною звернення в сервісний центр «Ай-яй-яй». Це легко пояснити тим, що матеріали, з яких виготовлені екрани, дуже крихкі, особливо скло. Як би виробник не намагався покращити цю деталь, будь-яке скло може розбитися. У сервісному центрі «Ай-яй-яй» працюють досвідчені фахівці, які за кілька годин замінять скло і відновлять колишній вигляд вашого смартфона.  

Якісна заміна екрану Samsung Galaxy J6 Plus SM-J610 з безкоштовною діагностикою

Модуль дисплею замінють у разі виходу з ладу матриці, сенсорного екрану або підсвітки. Заміна екрану Samsung Galaxy J6 Plus SM-J610 виконується тільки після повної та ретельної перевірки смартфона. Тільки після того, як майстер переконається, що заміна екрану дійсно потрібна, він зможе приступити до ремонту. Ми працюємо тільки з найкращим дорогим обладнанням та використовуємо найякісніші комплектуюи, що гарантує високу якість роботи. Деталі на більшість популярних смартфонів є на складі в наявності, що зводить час ремонту до мінімуму. Щоб замовити послугу, просто зв’яжіться з менеджером по телефону, в месенджері або в онлайн-чаті на сайті. замена стекла, экрана samsung j6 plus украина киев фото

Чому варто замовити ремонт Samsung Galaxy J6 Plus SM-J610 в сервісному центрі «Ай-яй-яй»?

Ремонт Samsung Galaxy J6 Plus SM-J610 в сервісному центрі «Ай-яй-яй» користується великим попитом у споживачів. Ми завжди намагаємося виправдати довіру наших клієнтів, тому, звертаючись до нас, Ви отримуєте ряд переваг, серед яких:
  • якісний професійний ремонт;
  • ремонт завжди проводиться вчасно;
  • ми надаємо гарантію на послуги компанії, оскільки це гарантія високої якості роботи;
  • робимо знижки постійним клієнтам, а також знижки людям з інвалідністю, студентам, пенсіонерам;
  • Щодня з 10:30 до 11:30 ми організовуємо акцію «Щасливі години», яка дає можливість отримати знижку 10%.
Мережа сервісних центрів «Ай-яй-яй» налічує багато філіалів У Києві, розташованих поблизу популярних станцій метро міста. У кожному з них працюють досвідчені майстри, які можуть виконати будь-який ремонт Samsung Galaxy J6 Plus SM-J610, навіть найскладніший. Якщо ви знаходитесь не в Києві, ви можете відправити свій смартфон Новою Поштою. Ми практикуємо цей спосіб доставки на ремонт вже кілька років і він влаштовує багатьох клієнтів. Додаткову інформацію про цю послугу можна знайти на сайті, за телефоном або у онлайн-чаті.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту