Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy S GT-I9000 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
уточнити замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
уточнити замовити в 1 клік
Заміна скла камери
уточнити замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy S GT-I9000 зі збереженням оригінальної матриці

Заміна скла Samsung Galaxy S GT-I9000 проводиться в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» тільки за результатами, отриманими майстром під час безкоштовної діагностики. Часто екран або скло можна пошкодити при ударах або падінні смартфону на тверду поверхню. Тільки фахівець зможе визначити причину пошкодження, а також визначити, чи можна замінити скло окремо чи потрібно міняти дисплейний модуль. Хоча в більшості випадків удари, падіння та інші несправності гаджета призводять до необхідності заміни скла Samsung Galaxy S GT-I9000 але також може з’явитись необхідність встановлення нового екрану. Нашим сертифікованим фахівцям потрібно всього кілька годин, щоб вдихнути нове життя у Ваш смартфон. На завершення ремонту Вам не доведеться довго чекати, адже в кожному нашому відділенні є запас комплектуючих та професійне обладнання.

Якісна заміна екрану Samsung Galaxy S GT-I9000 при потраплянні води в смартфон

Вода в будь-якій формі є смертельним ворогом техніки. Кінцевий результат залежить від того, наскільки швидко Ви доставите залитий водою телефон до найближчого відділення сервіс-центру «Ай-Яй-Яй» в Києві. На сайті нашої компанії розміщені адреси наших відділень з графіком їх роботи, тому знайти найкращий маршрут для Вас не складе труднощів. Наші оператори колл-центру готові надати Вам детальну консультацію щодо цін та термінів виконання ремонтних робіт. Зв’язатися з ними можна по телефону або замовивши послугу «зворотній дзвінок». Смартфон, який потрапив в руки нашого майстра, після діагностики розбирається, сушиться в ультразвуковій ванні, з внутрішніх деталей видаляються сліди корозії та окислювальних процесів, проводиться повний ремонт Samsung Galaxy S GT-I9000. Ті деталі, які не підлягають відновленню, замінюються новими, а потім гаджет тестується на працездатність. Ремонт Samsung Galaxy S GT-I9000: замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Samsung Galaxy S GT-I9000 в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй»

Сервісний центр «Ай-Яй-Яй» в Києві пропонує своїм клієнтам не тільки професійне обслуговування смартфонів, а й вигідні умови співпраці. Вклавши невелику суму в таку роботу, як заміна скла Samsung Galaxy S GT-I9000 або очищення материнської плати від води, Ви заощадите час і багато грошей на покупку нового телефону. Для економії Вашого часу ми пропонуємо кур’єрську доставку техніки на ремонт по Києву.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту