Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy M21 SM-M215 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2399 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1899 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
349 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 699 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.
Заміна скла Samsung Galaxy M21 SM-M215 при тріщинах на екрані Заміна скла Samsung Galaxy M21 SM-M215 проводиться у разі пошкодження поверхні екрану, під час якого сам дисплей справно працює та реагує на дотик. Це не дуже серйозна проблема, і зазвичай Вам потрібно просто відремонтувати розбите скло. Дрібні тріщини на поверхні екрану можуть легко обернутися більш серйозними пошкодженнями. Мі не рекомендуємо відкладати заміну скла, адже через тріщини під скло може потрапляти полога та бруд. Це може пошкодити матрицю і ремонт у такому випадку буде значно дорожче, адже необхідно буде міняти екран повністю. Скільки триває заміна екрану Samsung Galaxy M21 SM-M215? Смартфони Samsung дуже популярні серед користувачів. Це пояснюється його дуже стабільною роботою, простотою в експлуатації та високою якістю виконання. На жаль, навіть такі телефони іноді можуть зламатись. Основною причиною ремонту є пошкодження дисплеїв через удари та падіння з висоти на тверду поверхню. Тому, якщо Ваш телефон пошкоджений, ми з радістю відремонтуємо його. Варто зазначити, що заміна екрану Samsung Galaxy M21 SM-M215 повинна проводитися в професійній ремонтній майстерні, яка використовує для ремонту запчастини найвищої якості. Наш спектр послуг включає заміну дисплея на новий. замовити цю послугу можна у будь-якому відділенні СЦ «Ай-яй-яй». Мобільні телефони – це основа нашого повсякденного життя, ми це розуміємо і робимо ремонт якомога швидше. Заміна модуля дисплея займає всього кілька годин. Після ремонту телефон проходить ретельний тест, щоб переконатися, що він працює. Після перевірки Ви можете забрати телефон в відділенні сервіс-центру або ми надішлемо його Вам кур'єром. замена экрана samsung m20 Ремонт Samsung Galaxy M21 SM-M215 з доставкою по Україні «Ай-яй-яй» є професійною майстернею з ремонту телефонів з 2012 року. Наші фахівці справляються з усуненням всіх несправностей і пошкоджень, які можуть виникнути на телефонах. Ми проводимо діагностику, а потім ремонтуємо смартфон за допомогою професійного обладнання, таким чином повністю відновлюючи його працездатність. Більшість ремонтних робіт ми можемо виконати в день прибуття пристрою в наш сервісний центр. Запрошуємо Вас скористатися послугами нашої сервісної мережі в кожному з наших відділень у Києві. Проте, якщо Ви заходитесь не в столиці, Ви завжди можете відправить нам на ремонт Samsung Galaxy M21 SM-M215 Новою Поштою.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту