Шулявка, Дарница, Осокорки, Олімпійська, Мінська працюють з 10:00 до 17:00. Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A20s SM-A207 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
799 грн
1149 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
1599 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A20s SM-A207 без заміни матриці

Заміна скла Samsung Galaxy A20s SM-A207 – це процедура, яка зберігає оригінальний дисплей. Це рішення зменшує витрати на ремонт, а також зберігає оригінальний екран. В результаті якість зображення і чутливість до дотику будуть такими ж, як і до ремонту. Власний склад запчастин і досвідчені фахівці - ось що робить можливим ремонт в найкоротші терміни. Завдяки цьому ремонт виконується, зазвичай, на протязі дня. Для ремонту смартфону, доставленого поштою, до часу ремонту необхідно додати мінімум 1 робочий день. Варто зазначити, що на послуги сервісного центру «Ай-яй-яй» надається гарантія. Після ремонту ми також протестуємо телефон, щоб переконатися, що робота виконана якісно.

Заміна екрану Samsung Galaxy A20s SM-A207 з гарантією на запчастини

Заміна екрану на Samsung Galaxy A20s SM-A207 змусить Вас забути про незручності, викликані несправністю. В СЦ «Ай-яй-яй» ми повністю піклуємось про Вашу техніку з професійним та дбайливим підходом. Заміна екрану Samsung Galaxy A20s SM-A207 за допомогою нашого сервісу дозволить Вам повернути повний комфорт користування без заміни пристрою на новий, а Ваш смартфон буде таким же функціональним. Незалежно від того, чи Ваш смартфон перестає реагувати на дотик, відображає неправильно зображення чи блимає – не дозволяйте пошкодженому дисплею Samsung Galaxy A20s SM-A207 позбавити Вас радості від використання пристрою. Крім того, наш сервіс для Samsung:
  • здійснює ремонт тільки з використанням високоякісних запчастин;
  • надає гарантію на встановленні частини;
  • виконує безкоштовну діагностику пристрою перед ремонтом;
  • виконує кожен ремонт відповідально та професійно, що підтверджується відгуками наших клієнтів.

сервис-центр телефонов samsung galaxy a20s: замена стекла, экрана Киев, Украина

Швидкий і якісний ремонт Samsung Galaxy A20s SM-A207 в найкоротші терміни

Samsung – це бренд, який швидко завоював велику популярність завдяки своєму унікальному дизайну та довговічності. Хоча вони мають репутацію одного з найнадійніших смартфонів на ринку, вони можуть бути пошкоджені як будь-які електронні пристрої. Заміна дисплея, роз’єму для зарядки або відновлення працездатності після потрапляння у воду – це завдання, які слід довірити професіоналам. Ми є сервісом, який спеціалізується на якісному ремонті сучасного обладнання. Наш досвід та професійне обладнання дозволять нам вирішити практично будь-які проблеми з Вашим телефоном. Ми пропонуємо швидкий ремонт Samsung Galaxy A20s SM-A207 за низькою ціною, підмінний телефон на час ремонту та технічну консультацію.
Оценить

Детальніше

Приховати

malware and adware removal