Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A40s SM-A407 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1049 грн
1249 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
3049 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
3199 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
949 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
899 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A40s sm-a407 за один день

Заміна скла Samsung Galaxy A40s SM-A407 від майстрів сервісного центру «Ай-яй-яй» здійснюється за кілька годин за один день. На екрані від падіння навіть з невеликої висоти виникають тріщини і сколи. Якщо на дисплеї все відображається без артефактів і сенсорний екран працює належним чином,  можна просто замінити скло Вашого смартфону. Наш сервіс займається цим видом ремонту вже багато років. Послуга заміни скла Samsung Galaxy A40s SM-A407 набагато дешевше, ніж заміна всього дисплея. Це дозволяє заощадити гроші і знову користуватися своїм смартфоном без обмежень.

Заміна екрану Samsung Galaxy A40s SM-A407 у сервісному центрі «Ай-яй-яй»

З’явились на екрані смартфона кольорові смуги чи плями? Пошкоджений дисплей може викликати незручності. Заміна екрану Samsung Galaxy A40s SM-A407 – це ремонт, який ми виконаємо професійно та швидко. Ми діагностуємо проблему, визначимо, чи потрібно замінити екран на Вашому смартфоні, і підберемо найкраще рішення, щоб повернути пристрою працездатність. Незалежно від того, чи у Вашому Samsung Galaxy A40s SM-A407 чорний екран, мерехтіння екрана, зміна відображення кольорів чи проблеми з розпізнаванням дотику, наша служба повністю подбає про Ваш пристрій. Все, що Вам потрібно зробити, це звернутися в сервісний центр «Ай-яй-яй», і пошкоджений дисплей в Samsung Galaxy A40s SM-A407 більше не заважатиме зручності використання пристрою. Крім того, наш сервіс гарантує, що:
  • екран Samsung Galaxy A40s SM-A407 буде замінено використовуючи якісні запчастини;
  • Ви отримаєте гарантію на замінені деталі;
  • діагностика несправностей буде проведена абсолютно безкоштовно;
  • Ми виконуємо всі ремонтні роботи відповідально та професійно – про що свідчать відгуки наших клієнтів.

сервис-центр телефонов samsung galaxy a40s: замена стекла, экрана Киев, Украина

Ремонт Samsung Galaxy A40s SM-A407 в сервісному центрі «Ай-яй-яй»

Усі наші відділення розташовані у місті Київ, поблизу станцій метро. Якщо Ви знаходитесь у іншому місті, можете скористатися нашими послугами надіславши смартфон на ремонт за допомогою Нової Пошти. На сайті вказані всі реквізити, необхідні для доставки Новою Поштою. У нас є дисплеї, роз'єми, материнські плати, акумулятори - всі запчастини від перевірених постачальників. Якщо у Вас виникли проблеми зі смартфоном і Вам потрібен ремонт Samsung Galaxy A40s SM-A407 - менеджери сервісу «Ай-яй-яй» з радістю допоможуть вам. Популярні ремонти Samsung в сервісі “Ай-яй-яй”:
  • заміна дисплея Samsung;
  • заміна розбитого скла;
  • заміна зарядного роз’єму;
  • заміна акумулятору.
Оценить

Детальніше

Приховати