Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy J3 2017 SM-J330 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2099 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy J3 2017 SM-J330 в найкоротші терміни

Заміна скла Samsung Galaxy J3 2017 SM-J330 може знадобитися у будь-який момент. Якщо екран нормально працює, а скло Samsung Galaxy J3 2017 SM-J330 було пошкоджено при падінні, його можна замінити в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй». Щоб Вам надовго не прощатися зі своїм гаджетом, ми виконуємо ремонт в найкоротші терміни. Ремонт виконується швидко завдяки дорогому обладнанню та постійній наявності комплектуючих для ремонту на власному складі сервісу. Це забезпечує надійний та ефективний результат ремонту. Якщо Ви випадково впустили пристрій і виявили на ньому відколи та дрібні подряпини - необхідно замінити скло Samsung Galaxy J3 2017 SM-J330 в спеціалізованому сервісному центрі. Самостійно такий ремонт не варто проводити, щоб не пошкодити матрицю. Вартість заміни скла значно нижча, ніж заміна всього екрану.

При яких обставинах необхідна заміна екрану Samsung Galaxy J3 2017 SM-J330?

Якщо Ви помітили, що сенсор не працює належним чином, або на екрані з’явились плями і смуги – необхідна заміна екрану Samsung Galaxy J3 2017 SM-J330. Зазвичай матриця дисплею пошкоджується при таких обставинах:
 • падіння та удар об твердий предмет,
 • проникнення вологи,
 • перегрів смартфону,
 • необережне використання власником.
Якщо на передній панелі є тріщини або подряпини, які заважають нормальному використанню смартфона, необхідно замінити екран Samsung Galaxy J3 2017 SM-J330 на новий. Ми надаємо гарантію на виконані роботи, а проводиться такий ремонт протягом кількох годин. Ремонт Samsung Galaxy J3 J330 2017: замена стекла экрана киев украина фото

Де в Києві замовити ремонт Samsung Galaxy J3 2017 SM-J330?

Є кілька варіантів замовити ремонт Samsung Galaxy J3 2017 SM-J330 в СЦ «Ай-яй-яй»: зателефонуйте за вказаними номерами, зробіть запит на сайті, зверніться до найближчого відділення. Наші філії розташовані біля станцій метро практично у всіх районах Києва. Варто також зазначити, що ми виконуємо ремонт смартфонів і планшетів по всій Україні через Нову Пошту. Наші переваги:
 • ми працюємо з 2012 року,
 • на сайті завжди можна знайти ціни на ремонт телефонів та планшетів,
 • надаємо гарантію на виконані послуги та на встановлені деталі,
 • Ви можете використовувати свої запчастини для ремонту,
 • безкоштовна діагностика,
 • ми працюємо щодня.
Ми завжди на зв’язку та проконсультуємо Вас в онлайн-чаті, якщо у Вас виникнуть запитання щодо ремонту Samsung Galaxy J3 2017 SM-J330. Ми допоможемо Вам якнайшвидше замінити скло або іншу деталь смартфону. Актуальні ціни та терміни виконання послуг можна знайти на сайті.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту