Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A41s SM-A417f з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1049 грн
1399 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
4749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A41s SM-A417f з використанням спеціального обладнання

Заміна скла Samsung Galaxy A41s SM-A417f – не та процедура, яку можна зробити вдома. Заміна пошкодженого скла краще довірити фахівцям. Сам процес складний і складається з кількох етапів:
  • Перший – видалити пошкоджене скло.
  • Другий – видалити залишки скла і клею, підготувати телефон до встановлення нового поляризатора і скла. Коли всі компоненти зібрані, на спеціальному обладнанні вакуумом скло притискається до екрану та затверджується клей.
Цей процес ремонту запобігає утворенню бульбашок повітря та забезпечує ідеальне з’єднання всіх частин екрану.

Заміна екрану Samsung Galaxy A41s SM-A417f, коли відсутня реакція на дотики

Пошкодити дисплей телефону Samsung Galaxy A41s SM-A417f нескладно. Зазвичай він дуже схильний до тріщин та пошкоджень всього модуля, особливо при падінні. Щоб пристрій впав на тверду поверхню, потрібна лише мить неуважності. Потім на екрані з’являється павутинка тріщин або сенсор перестає реагувати на дотики. На цьому етапі у Вас є вибір: купити новий смартфон або повна заміна екрану Samsung Galaxy A41s SM-A417f. При ремонті ми застосовуємо тільки найкращі екрани, щоб вони ні в якому разі були за якістю не нижчі за заводські. Дисплей повинен відповідати суворим критеріям, таким як:
  • правильна передача кольору;
  • чіткість зображення;
  • правильна робота сенсора;
  • зображення з високою роздільною здатністю
Разбилось стекло Samsung A40s

Якісний ремонт Samsung Galaxy A41s SM-A417f в сервісному центрі «Ай-яй-яй»

Сучасні смартфони мають широкий спектр функцій, завдяки використанню ряду дрібних елементів, які відповідають за ефективну роботу пристрою. Кожен окремий з усіх електронних компонентів повинен правильно працювати разом з іншими, і пошкодження одного з них може призвести до дефектів, які впливають на функціональність телефону. Ми виконуємо ретельну діагностику, розраховуємо витрати на ремонт, виконуємо швидку та точну заміну деталей, ретельно перевіряємо наявність дефектів після ремонту, щоб забезпечити клієнту нормальне функціонування його смартфону. Ремонт Samsung Galaxy A41s SM-A417f в сервісному центрі «Ай-яй-яй» - це якісне виконання ремонтних робіт з використанням найкращими запчастин. Спеціальне обладнання та знання в області ремонту смартфонів дозволяють нам надавати нашим клієнтам комплексну допомогу - Ваш смартфон отримає нове життя після відвідування сервісного центру «Ай-яй-яй»!
Оценить

Детальніше

Приховати