Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A42 SM-A426B з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1049 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
4749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
749 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A42 SM-A426B. Ціни та терміни виконання

Заміна скла Samsung Galaxy A42 SM-A426B – послуга, на якій мі спеціалізуємось. Ми один з небагатьох сервіс-центрів у Києві, який надає цю послугу. Кожен майстер СЦ «Ай-яй-яй» – досвідчений фахівець, який швидко та якісно відновить скло Вашого смартфона. Вартість заміни скла набагато нижча, ніж заміна екрану. Різниця в ціні становить, зазвичай, кілька тисяч гривень. Ціна на цю послугу, як і на інші послуги сервісного центру «Ай-яй-яй», вказана на сайті. Тут Ви також знайдете інформацію про терміни виконання ремонтних робіт. Цю ж інформацію можна взнати у менеджера одним із наступних способів:
  • по телефону;
  • замовлення зворотного дзвінка на сайті;
  • в онлайн-чаті;
  • в месенджерах або по електронній пошті.
Вся інформація для зв’язку з нами доступна на сайті в розділі «Контакти». Ми працюємо щодня, ми завжди на зв’язку та готові Вам допомогти!

В якому випадку необхідна заміна екрану Samsung Galaxy A42 SM-A426B?

Найважливішою частиною будь-якого сучасного смартфона є його екран. На жаль, саме він найчастіше за все ламається при падінні та ударі по телефону. Це пов’язано з крихкістю матеріалів, з яких він виготовлений. У багатьох випадках заміна екрану Samsung Galaxy A42 SM-A426B є єдиним способом усунути проблему з екраном. Для цього майстер повинен провести діагностику пристрою і при необхідності замінити весь модуль дисплея. Самостійно це робити не варто, адже без навичок і спеціальних інструментів можна поглибити пошкодження. ремонт samsung galaxy a42 замена стекла и экрана

Як замовити ремонт Samsung Galaxy A42 SM-A426B в Києві?

У сервісному центрі «Ай-яй-яй» наші досвідчені фахівці виконають навіть найскладніший ремонт Samsung Galaxy A42 SM-A426B. Для того, щоб надавати нашим клієнтам якісні послуги, ми працюємо на дорогому обладнанні та використовуємо тільки якісні запчастини. Сьогодні мережа сервіс-центру «Ай-яй-яй» має декілька філіалів, розташованих у Києві поблизу найпопулярніших станцій метро. Детальну інформацію про розташування кожного офісу ви знайдете на сайті. Також тут є графік роботи та телефони для зв’язку з менеджером. Щоб зробити замовлення на ремонт Samsung Galaxy A42 SM-A426B, просто повідомте менеджеру по телефону/ в месенджері або залиште заявку на сайті, заповнивши відповідну форму. Отримати консультацію та відповіді на запитання можна також в онлайн-чаті у оператора. Ми працюємо кожен день, завжди на зв’язку, та готові відповісти на Ваші запитання!
Оценить

Детальніше

Приховати