Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт iPhone 12 Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (без ризику пошкодження екрану під час ремонту❗)
2599 грн
3299 грн
замовити в 1 клік
Заміна сенсора (без ризику пошкодження екрана під час ремонту❗)
2999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
4499 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
3099 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1599 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
2099 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
1899 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
2799 грн замовити в 1 клік
Усунення помилки дисплея
599 грн замовити в 1 клік
Усунення помилки акумулятора
399 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла iPhone 12 Pro. Як відбувається процедура?

Заміна скла iPhone 12 Pro – досить трудомісткий процес, який вимагає від майстра необхідних практичних навичок та знань щодо особливостей сучасних дисплеїв. Досвідчені майстри сервісного центру «Ай-Яй-Яй» використовують плівку OCA для відновлення цілісності екрану, на поверхні якого утворилися тріщини. Ця технологія вимагає спеціального інструменту та високотехнологічного обладнання, а заміна скла iPhone 12 Pro відбувається в наступному порядку:
  • Пристрій розбирають і на спеціальному обладнанні;
  • Видаляють розбите скло з подальшим видаленням залишків клею за допомогою сепаратора;
  • Приклеювання нового скла до екрану за допомогою плівки OCA в приміщенні, де немає пилу;
  • скло із закріпленою плівкою OСA прикріплюється до дисплею та склеюється під вакуумним пресом;
  • дрібні бульбашки видаляються в камері високого тиску.
Звернувшись до будь-якого філіалу сервісного центру «Ай-Яй-Яй» та замовивши ремонт iPhone 12 Pro, Ви можете бути впевнені, що отримаєте професійні послуги з гарантією якості.

Заміна екрану iPhone 12 Pro на основі результатів діагностики

Будь-яка рідина, будь то кава, алкоголь або проста вода, пролита на смартфон, може пошкодити екран та інші частини пристрою. У цьому випадку користувач, за рідкісним винятком, відразу звертається за допомогою до фахівців, якщо пристрій залишається працездатним. Спеціалісти сервісного центру «Ай-Яй-Яй» спочатку проведуть діагностичне обстеження, щоб визначити ступінь пошкодження гаджета. В найкоротші терміни Ви отримаєте повну інформацію про технічний стан мобільного пристрою. Якщо пошкоджені елементи, особливо дисплей, неможливо відновити, проводиться заміна екрану iPhone 12 Pro. Деталі для ремонту завжди є на особистому складі сервіс-центру в необхідній кількості. ремонт iphone 12 pro замена стекла и экрана

Які ціни на ремонт iPhone 12 Pro в Києві?

Для майстрів сервісного центру «Ай-Яй-Яй» немає несправностей, які вони не можуть усунути. З цієї причини ми надаємо замовнику найвигідніші умови співпраці при ремонті iPhone 12 Pro, від адекватної ціни праці до гарантії на встановлені компоненти. Ціни на ремонт iPhone 12 Pro та інших моделей смартфонів розміщені на нашому сайті. Вартість ремонту також можна дізнатись у оператора онлайн-чату та по телефону. Для Вашої зручності ми також консультуємо в месенджерах та по електронній пошті.
Rate this page

Детальніше

Приховати



    Оберіть мову сайту