Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A72 SM-A725 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
3199 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
2399 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 899 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A72 SM-A725 при тріщинах на екрані

Заміна скла Samsung Galaxy A72 SM-A725 – це послуга, яка може знадобитися в будь-який момент. Причин появи тріщин і подряпин на склі може бути кілька:
  • різкі перепади температури;
  • тиск на екран;
  • носіння смартфона в сумці разом з такими предметами, як ключі;
  • падіння смартфона на тверду поверхню (плитка, асфальт).
Тріщини - це не що інше, як косметичний дефект, і їх можна усунути, замінивши верхнє скло окремо від екрану. Однак, це можливо лише в тому випадку, якщо екран не розбитий і зображення відображається без змін. Матриця і сенсор не беруть участі в ремонті скла, вони залишаються оригінальними, що дозволяє зберегти початкову якість зображення.

Чи можлива заміна екрана Samsung Galaxy A72 SM-A725 зі своїми запчастинами?

Заміну екрану Samsung Galaxy A72 SM-A725 – ремонт, який спеціалісти сервісного центру «Ай-яй-яй» можуть виконати протягом кількох годин. Компанія має всі необхідні запчастини на власному складі для такого швидкого ремонту. Нам не доведеться замовляти запчастини з іншого міста і чекати доставки кілька днів. Ви також можете замовити ремонт зі своїми запчастинами. Відповіді на всі запитання Ви можете отримати по телефону або від оператора в онлайн-чаті на сайті. Ви також можете зробити це в месенджерах або по електронній пошті. Ми працюємо щодня, завжди на зв’язку і будемо раді проконсультувати Вас щодо ремонту Вашого смартфона. Заміна скла Samsung Galaxy A72 SM-A725

Як замовити ремонт Samsung Galaxy A72 SM-A725 з кур’єрською доставкою?

СЦ «Ай-яй-яй» - це мережа сервісів по всьому Києву. Але щоб замовити ремонт Samsung Galaxy A72 SM-A725, не обов’язково приходити в нашу майстерню особисто. Сервісний центр «Ай-яй-яй» пропонує також інші способи ремонту:
  • замовити виїзд кур'єра, який доставить телефон в сервісний центр і поверне його Вам після ремонту;
  • майстер може приїхати і полагодити телефон у будь-якому зручному для вас місці;
  • Ви можете відправити свій телефон нам на ремонт Новою Поштою, якщо Ви знаходитесь не в Києві.
Кожен спосіб ремонту всіх моделей смартфонів включає гарантію після усунення дефекту. Гарантійний талон поширюється як на виконані роботи, так і на деталі, які майстри встановили під час ремонту Samsung Galaxy A72 SM-A725. На сторінці в розділі «Відгуки» та на Google Картах Ви знайдете відгуки від клієнтів, які вже скористалися послугами сервісного центру «Ай-яй-яй».
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту