Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A50s SM-A507 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
3699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1899 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy a50s sm-a507 - бюджетний метод для позбавлення від подряпин та тріщин на екрані Вашого смартфону

Заміна скла Samsung Galaxy A50s SM-A507 зазвичай в кілька разів дешевше, ніж повна заміна екрану, і виконується, коли скло тріснуло, але екран працює нормально. Однією з найпоширеніших проблем цієї моделі є розбите скло. Такі пошкодження зазвичай виникають в результаті падіння. Насправді, навіть падіння з невеликої висоти може призвести до характерних тріщин, як павутинка. Якщо на дисплеї відображається вміст і сенсорний екран працює, необхідно просто замінити скло Samsung Galaxy A50s SM-A507. Небагато ремонтних майстерень виконують цю послугу, оскільки для цього потрібні відповідні знання та обладнання. Це зберігає оригінальний дисплей і значно знижує витрати на технічне обслуговування.  

Заміна екрану Samsung Galaxy A50s SM-A507 з доставкою по Києву

Найпоширеніший випадок пошкодження екрану Samsung Galaxy A50s SM-A507 - це падіння смартфону на тверду поверхню. Несправний сенсор і кольорові смуги на екрані вказують на серйозні пошкодження. Єдине рішення проблеми – заміна екрану Samsung Galaxy A50s SM-A507 на новий. Самостійний ремонт може призвести до більш серйозних пошкоджень. Найкраще звернутися в професійний сервісний центр, де швидко і якісно замінять екран. Невміле втручання в смартфон може пошкодити його. Щоб замовити послугу, просто відвідайте сервіс або відправте пристрій Новою поштою. Таким способом ремонту вже давно користуються багато наших клієнтів, які не проживають в Києві. Детальніше про цю послугу можна дізнатися у менеджера по телефону або на сайті у відповідному розділі. сервис-центр телефонов samsung galaxy a50s: замена стекла, экрана Киев, Украина

Ремонт Samsung Galaxy A50s SM-A507 зі збереженням даних

Ми пропонуємо професійне обслуговування всіх телефонів Samsung. Ми використовуємо тільки якісні запчастини для ремонту Вашого смартфону. Перед встановленням кожна деталь перевіряється та тестується. Використовуючи запчастини найвищої якості, ми можемо бути впевнені, що ремонт Samsung Galaxy A50s SM-A507 буде проведено належним чином. Ми займаємося обслуговуванням телефонів з 2012 року. Напрацьований роками досвід дозволяє робити ремонт швидко та якісно. Всі ремонтні роботи виконуються на місці. Ми гарантуємо, що всі дані, що зберігаються у Вашому смартфоні, будуть збережені. Ознак ремонту не буде видно, і телефон буде працювати, як і раніше до пошкодження.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту