Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A52 SM-A525F з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1049 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
3349 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
4749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
949 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A52 SM-A525F – необхідна процедура для збереження екрану

Заміна скла Samsung Galaxy A52 SM-A525F є необхідною процедурою, якщо на екрані з’явились тріщини та відколи. Бруд та пил часто може пошкодити матрицю смартфона проникаючи в екран скрізь розбите скло. Потріскана панель також може призвести до накопичення вологи під склом, особливо під час телефонних дзвінків під час дощу. Так виникає велика ймовірність значно серйознішого пошкодження – несправність самого дисплею. У цьому випадку може знадобитися більш серйозний ремонт. Своєчасне звернення заощаджує кошти, оскільки ремонт розбитого скла обходиться в 2-4 рази дешевше, ніж заміна екранного модуля на смартфоні.

Скільки зазвичай триває заміна екрану Samsung Galaxy A52 SM-A525F?

З огляду на те, наскільки тендітними сьогодні є смартфони, не дивно, що багато хто з нас хоча б раз стикався з поломками дисплея. Зазвичай несправність дисплейного модуля проявляється наступним чином:
  • на екрані можуть з’явитись смуги, темні плями або биті пікселі;
  • сенсор не реагує на натискання;
  • на екрані немає зображення, екран повністю чорний.
В такому випадку єдиним способом відновити роботу смартфону допоможе тільки повна заміна екрану Samsung Galaxy A52 SM-A525F. Такий ремонт наші спеціалісти виконують щодня, у нас достатньо досвіду та навичок, що зробити це якісно та швидко. Для ремонту ми використовуємо високоякісні деталі. Усі комплектуючі для ремонту знаходяться на нашому складі, що суттєво впливає на швидкість виконання заміни дисплею Samsung Galaxy A52 SM-A525F. Зазвичай, заміна екрану в сервісному центрі «Ай-яй-яй» триває всього декілька годин і забрати телефон можна навіть в день звернення. ремонт samsung galaxy m51 замена стекла и экрана

Ремонт Samsung Galaxy A52 SM-A525F в сервісному центрі «Ай-яй-яй»

Сервісний центр «Ай-яй-яй» працює з 2012 року і вже багато років ремонтує смартфони Samsung Galaxy A52. Досвідчені фахівці, які спеціалізуються на обслуговуванні смартфонів, можуть вирішити практично будь-яку проблему, яка може виникнути під час використання пристрою. Перевагою нашого сервісу є також дуже вигідні ціни та швидкий ремонт Samsung Galaxy A52 SM-A525F. Для багатьох користувачів телефон є одним з основних робочих інструментів, тому ми розуміємо, що його ремонт має займати якомога менше часу. У нашому сервіс-центрі працюють тільки досвідчені професіонали, які намагаються виконати поставлені завдання в найкоротші терміни. Ми можемо усунути деякі пошкодження протягом декількох годин або навіть під час очікування.
Оценить

Детальніше

Приховати