Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A6 Plus SM-A620F з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1299 грн
1499 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал із рамкою)
3899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
3499 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
2799 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
999 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
1099 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A6 Plus SM-A620F в найкоротші терміни

Заміна скла Samsung Galaxy A6 Plus SM-A620F є найпопулярнішою послугою в сервісному центрі “Ай-яй-яй” і зазвичай потрібна після падіння пристрою на підлогу. Для відновлення  зовнішнього вигляду Вашого смартфона наші фахівці використовують професійне обладнання та якісні запчастини. Зазвичай ремонт триває всього декілька годин та може бути виконаний у день звернення клієнта в сервіс.

Як дізнатись скільки коштує заміна екрану Samsung Galaxy A6 Plus SM-A620F?

Філії сервісного центру «Ай-Яй-Яй» розташовані практично у всіх районах Києва, поблизу станцій метро. Ви можете легко дістатися до кожного з наших офісів. Жителі інших міст можуть доставити своє обладнання до нашої майстерні за допомогою Нової Пошти. Якщо Ви хочете заздалегідь дізнатися, скільки буде коштувати заміна дисплея Samsung Galaxy A6 Plus SM-A620F в сервісі «Ай-Яй-Яй», необхідно зайти на офіційний сайт компанії і ознайомитися з прайс-листом. Тут Ви знайдете актуальні ціни на кожну модель смартфона. Також вартість ремонту можна дізнатись по телефону або в онлайн-чаті на сайті. Ціни однакові у всіх філіалів мережі сервіс-центру. Чому сервісний центр «Ай-Яй-Яй» заслуговує на Вашу довіру?
 • ціни вказані на офіційному сайті і наш менеджер може розрахувати вартість ремонту,
 • попередня безкоштовна діагностика дозволяє виявити джерело проблеми і знайти раціональні шляхи її усунення,
 • зручне розташування офісів в Києві,
 • проводимо заміну скла Samsung Galaxy A6 Plus SM-A620F зі збереженням оригінальної матриці.

Ремонт Samsung Galaxy A6 Plus (A620FZ): замена стекла экрана киев украина фото

Якісний ремонт Samsung Galaxy A6 Plus SM-A620F в Києві

Ремонт Samsung Galaxy A6 Plus SM-A620F виконується спеціалістами сервісного центру «Ай-Яй-Яй», якщо Ваш пристрій частково або повністю несправний. Кваліфіковані фахівці з великим досвідом докладуть необхідних зусиль для відновлення працездатності обладнання в наступних випадках:
 • проблеми з акумулятором;
 • смартфон не включається або не заряджається;
 • під час розмови не працює мікрофон або динамік, чути дивні звуки;
 • тріщини, осколки або подряпини на екрані;
 • дисплей не реагує на дотик.
У разі виникнення будь-якої з перерахованих вище проблем Ви можете відвідати будь-яке відділення сервісного центру «Ай-Яй-Яй» в Києві або зв’язатися з нашими консультантами за одним із телефонів, вказаних на сайті компанії.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту