Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A6 SM-A600F з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн
1049 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія OLED)
2949 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
3349 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A6 SM-A600F при ударі або падінні смартфону

Заміна скла Samsung Galaxy A6 SM-A600F може знадобитися, якщо Ваш смартфон впаде або був пошкоджений іншим чином. Коли скло на екрані розбивається, багато людей не замислюються про те, що пил і волога можуть проникнути в тріщини. Це може призвести до пошкодження матриці і в такому випадку необхідно буде міняти екран повністю. Заміна скла Samsung Galaxy A6 SM-A600F набагато дешевша, ніж повна заміна дисплейного модуля. Ми рекомендуємо не відкладати ремонт, щоб в майбутньому не переплачувати. При виникненні таких проблем негайно зверніться в сервісний центр. Причин для звернення в сервіс може бути безліч. Необхідність в ремонті може бути викликана програмними помилками, неможливістю зарядити пристрій і т. д. Часто це не помилка виробника, а причина:
  • удари та падіння телефону на тверду поверхню;
  • контакт пристрою з водою;
  • перегрів або переохолодження.
Якщо смартфон під час експлуатації неправильно використовувався, піддавався різним механічним навантаженням, йому знадобиться якісний ремонт. Ми пропонуємо заміну старих деталей на нові високоякісні запчастини, будь то заміна скла Samsung Galaxy A6 SM-A600F, аккумулятора, роз'єму зарядки чи інших деталей.

Як можна дізнатись скільки коштує заміна екрану Samsung Galaxy A6 SM-A600F?

Майстри сервісного центру «Ай-Яй-Яй» в найкоротші терміни полагодять Ваш смартфон, замінять екран або скло. Щоб визначити причину помилки, нам необхідно провести діагностику, після чого Вам запропонують способи усунення пошкодження. У найскладніших ситуаціях може знадобитися заміна екрану Samsung Galaxy A6 SM-A600F. Для ремонту використовуємо якісні запчастини, ремонт виконуємо швидко завдяки наявності власного складу запчастин. Ми можемо замінити екран «Ай-Яй-Яй» в той же день. Також ми пропонуємо нашим клієнтам послуги виклику кур'єра, що забере смартфон на ремонт та доставить його назад після відновлення.  Ремонт Samsung Galaxy A6 (A620FZ): замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Samsung Galaxy A6 SM-A600F з доставкою по Україні

Тепер Вам не доведеться витрачати багато часу в очікуванні запчастин для ремонту Вашого Samsung Galaxy A6 SM-A600F або заміни скла. Ми пропонуємо доступні ціни та швидкий ремонт Samsung Galaxy A6 SM-A600F. Всі відділення сервісного центру розташовані поблизу станцій метро в Києві, до нас можна швидко доїхати. Жителі інших міст можуть скористатись послугами СЦ «Ай-Яй-Яй», відправивши нам смартфон на ремонт Новою Поштою.
Оценить

Детальніше

Приховати