Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (гарантія успіху 100%)
3099 грн
3399 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал із рамкою)
6899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
6099 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996 зі збереженням оригінальної матриці

Заміна скла Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996 можлива, якщо на екрані з’явилися тріщини, але екран не зламаний і працює нормально. Пошкодження від розбитого скла може розпізнати тільки фахівець після професійної діагностики, але заздалегідь дізнатись, що Вам просто необхідно замінити скло Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996 можна за наступними критеріями:
  • екран зламаний, але працює ідеально;
  • на екрані з'являється все зображення, але є жовті плями;
  • скло сильно розбито, але екран працює як і раніше.
Якщо з’являються лише подряпини, не потрібно міняти весь модуль дисплея. Заміна скла може допомогти Вам заощадити гроші та отримати оновлений вигляд Вашого смартфона.

Коли необхідна повна заміна екрану Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996?

Заміна екрану Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996 необхідна, якщо сам дисплей має пошкодження, працює некорретно. Ось деякі причини, чому це може статись:
  • смартфон падає з висоти на тверду поверхню;
  • тиск на екран;
  • перегрів або переохолодження смартфону;
  • падіння важкого предмета на екран;
  • проникнення вологи всередину екрана.
Симптоми пошкодження матриці не завжди заважають користуватися телефоном. Іноді це «просто» тріщина, іноді непомітна пляма десь збоку, але це завжди знижує комфорт роботи з приладом. Буває також, що через пошкодження матриці та сенсорного екрану користуватися пристроєм дуже важко або навіть неможливо: зображення «пливе», миготить, іноді його немає зовсім, посередині з’являється темна крапка, сенсор не реагує на натискання. У цьому випадку заміна екрану Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996 є обов’язковою. ремонт Samsung Galaxy S21 Plus замена стекла и экрана

Де можна замовити терміновий ремонт Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996 в Києві?

Кожен ремонт телефону Samsung починається з безкоштовної діагностики, навіть для Galaxy S21 Plus SM-G996. Під час цього процесу фахівець перевірить функціональність телефону та перевірить наявність пошкоджень, щоб визначити, що несправно чи пошкоджено. Як тільки майстер виявить проблему, він може скласти план ремонту, оголосити ціну та умови, а замовник може вирішити, чи бажає він продовжувати ремонт. Після того, як ми дізнаємося, що саме стало причиною несправності Вашого смартфону, ми можемо приступити до ремонту. Більшість ремонтів, як-от ремонт екрану Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996, можна зробити всього за декілька годин.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту