Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung S21 FE 5G з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
4749 грн
4999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
10949 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1249 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
2249 грн
2499 грн
замовити в 1 клік
Заміна скла камери
1049 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung S21 FE 5G в Києві у мережі сервісних центрів «Ай-яй-яй»

Заміна скла Samsung S21 FE 5G – це послуга, яка вимагає дорогого обладнання та спеціальних навичок. Для багатьох сервісів, які його не надають, це основна причина не займатись наданням подібних послуг. Фахівці сервісного центру «Ай-яй-яй» вже не один рік займаються заміною розбитого скла на смартфонах, адже це наша спеціалізація і вони мають для цього практичні навички та інструменти. Якщо на поверхні екрана з’являються подряпини, сколи або тріщини, замініть скло. Це часто трапляється зі смартфоном після падіння. Скло має захисну функцію і в першу чергу поглинає удари для запобігання пошкодження екрану. В цьому випадку можна також замінити екранний модуль, але вартість заміни скла в рази дешевше і не потребує переплати. При цьому майстри збережуть заводську матрицю на дисплеї, а значить, якість зображення і передача кольорів залишиться незмінною. Заміна скла зі збереженням оригінальної матриці має сенс тільки у разі, коли зображення не має дефектів та смартфон повноцінно реагує на дотики.  

Куди звернутись, коли  потрібна заміна екрану Samsung S21 FE 5G?

До нас часто звертаються клієнти, яким потрібно замінити дисплей Samsung S21 FE 5G. Чому обирають нас?
  • ми замінюємо екрани швидко, за лічені години;
  • виконуємо якісно роботи за доступною ціною;
  • ми використовуємо тільки якісні комплектуючі;
  • надаємо гарантію на всі встанвлені деталі та виконані роботи.
Нам часто досталяють телефони після невдалого ремонту, з неякісними екранами або неправильно встановленими. Щоб не платити більше, підійдіть до вибору майстра більш відповідально, адже від цього залежить подальша робота вашого пристрою. У мережі ви можете прочитати відгуки, які залишають наші клієнти, в тому числі і постійні. ремонт Samsung Galaxy S21 FE 5G

Чи можна провести ремонт Samsung S21 FE 5G за використанням власних запчастин?

Ремонт Samsung S21 FE 5G в сервісному центрі «Ай-яй-яй» також може бути виконаний з використанням запчастин замовника. Ціни на ремонт будуть відрізнятися від цін, вказаних на сайті, оскільки в них вже включена вартість необхідних комплектуючих. Для уточнення ціни та термінів ремонту Samsung S21 FE 5G ви можете зв’язатися з нашими менеджерами по телефону або в чаті на сайті. Вони проконсультують вас з будь-яких проблем і допоможуть обрати найближчий філіал сервісного центру у Києві та роскажуть як до нього дістатися.
Оценить

Детальніше

Приховати