Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung M21 2021 SM-M215F з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія OLED)
3049 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
3649 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
949 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung M21 2021 SM-M215F – вірне рішення, коли на екрані з’явились тріщини

Заміна скла Samsung M21 2021 SM-M215F є основним напрямком діяльності сервісного центру «Ай-яй-яй». Багато наших клієнтів вже полюбили цю послугу через її справедливу ціну та якість результату. Головною перевагою такого ремонту є збереження заводських компонентів, а саме матриці та сенсорного скла. Завдяки цьому передача кольору, якість зображення та реакція сенсора залишаються незмінними. На жаль, не кожен сервіс надає таку послугу. Він дуже ресурсомісткий, вимагає великого досвіду та дорогого обладнання. Крім того, не забезпечене відокремлення верхнього скла та його заміна на нове виробником і для виконання цих процедур потрібні спеціальні навички. За ці роки роботи майстри сервісного центру «Ай-яй-яй» замінили скло на тисячах смартфонів. Процедура проводиться не тільки для смартфонів, але і для планшетів, смарт-годинників. Відгуки про нашу роботу можна знайти на сайті у відповідному розділі.  

Причини, за яких може знадобитись заміна екрану Samsung M21 2021 SM-M215F

Заміна екрану Samsung M21 2021 SM-M215F здійснюється у разі виходу з ладу дисплея (матриці), основним завданням якого є створення та відображення інформації користувачеві. Залишити подібні пошкодження без нагляду не вийде, так як користуватися смартфоном з несправним екраном практично неможливо. Найпоширенішою причиною поломки дисплея є падіння смартфона на тверду поверхню. Крихкі матеріали, з яких виготовлений екран, часом не витримують навіть легких ударів. Ремонт в цьому випадку передбачає лише повну заміну дисплея. Ремонт Samsung M21 2021 замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Samsung M21 2021 SM-M215F з доставкою по Києву та по всії Україні

Ремонт Samsung M21 2021 SM-M215F можна провести в будь-якому філіалі сервісного центру «Ай-яй-яй». Ми можемо відремонтувати пошкодження будь-якої складності: замінити екран або скло, замінити акумулятор, відремонтувати мікрофон або динамік, виправити помилки операційної системи тощо. Вам навіть не обов’язково ходити в майстерню особисто. Смартфон на ремонт може бути доставлений кур'єром, а також назад у робочому стані. Також, за межами Києва, можлива доставка пристроїв з будь-якого відділення Нової Пошти. Перед усуненням несправностей майстри проводять діагностику та визначають можливі проблеми та рішення. Про результати діагностики, плановий ремонт, вартість та терміни Вас повідомить менеджер.
Оценить

Детальніше

Приховати