Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт iPhone 11 Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (без ризику пошкодження екрану під час ремонту❗)
2099 грн
2299 грн
замовити в 1 клік
Заміна сенсора (без ризику пошкодження екрана під час ремонту❗)
2499 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
3699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
2899 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1499 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1699 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
1399 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
949 грн замовити в 1 клік
Усунення помилки дисплея
599 грн замовити в 1 клік
Усунення помилки акумулятора
399 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла iPhone 11 Pro: переваги звернення в сервісний центр «Ай-Яй-Яй»

Заміна скла iPhone 11 Pro, відновлення працездатності зовнішніх роз’ємів, динаміків і камер, а також чистка смартфону від води, що проводиться фахівцями сервісного центру «Ай-Яй-Яй», є доказом того, що нам під силу будь-які пошкодження. Звернувшись до одного з наших відділень у Києві поблизу метро чи великих транспортних вузлів, кожен клієнт може розраховувати на професійні послуги, характерними перевагами яких є:
  1. Сервіс-центр «Ай-Яй-Яй» функціонує з 2012 року, спеціалізується на заміні скла зі збереженням оригінальної матриці.
  2. Надання гарантії на ремонт iPhone 11 Pro, а також на встановлені деталі. У разі виявлення зауважень до роботи майстра протягом гарантійного терміну ми усунемо усі недоліки якнайшвидше.
  3. Наявність гнучкої системи знижок та прозорої цінової політики, без прихованих надбавок. Ціни на ремонт планшетів та смартфонів завжди можна знайти на нашому сайті. Ціни опубліковані індивідуально для кожної моделі.
  4. Можливість замовити послугу заміни дисплея iPhone 11 Pro та інший ремонт, особисто, відвідавши один з наших офісів або відправивши пристрій кур'єром по Києву.
  5. Оплата послуг сервіс-центру можлива не тільки готівкою, а й банківським переказом (картка, банківський переказ на нашу компанію).

ремонт iphone 11 pro киев, замена стекла, экрана фото

Як дізнатись, що потрібна заміна екрану iPhone 11 Pro?

Багато користувачів сучасних пристроїв стикаються з такою проблемою, як повна або часткова втрата функціональності дисплейного модуля. Найчастіше ця проблема виникає через механічне пошкодження екрану, пошкодження програмного забезпечення або потрапляння води в середину корпусу. Тільки фахівець може точно визначити, що стало причиною поломки. Фахівці сервісного центру «Ай-Яй-Яй» проведуть діагностику пристрою, а потім виконають необхідний ремонт iPhone 11 Pro у спеціально обладнаному приміщенні.

Як замовити ремонт iPhone 11 Pro з доставкою Новою Поштою по Україні?

Не тільки кияни, але і жителі інших міст та регіонів також можуть оцінити переваги нашого сервісу та замовити послугу заміни скла iPhone 11 Pro. У цьому випадку смартфон на ремонт до нашого сервісу доставляється Новою Поштою. Після того, як всі недоліки будуть усунені, смартфон повертається власнику також поштою. Оплата послуг здійснюється при отриманні пристрою, накладеним платежем.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту