Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy E5 SM-E500F з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1299 грн
1499 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал з рамкою)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
уточнити замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
уточнити замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
уточнити замовити в 1 клік
Заміна камери
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy E5 SM-E500F з гарантією якості

Заміна скла Samsung Galaxy E5 SM-E500F може знадобитися навіть при падінні з невеликої висоти або від удару. Пощастить, якщо після падіння на ньому не буде подряпин, однак внутрішні елементи можуть бути пошкоджені. Іноді виникають серйозні пошкодження, які впливають на роботу смартфона: він перестає реагувати на натискання, зображення спотворюється, не чути звуку і т. д. Щоб дізнатися, чому смартфон не працює, необхідно звернутися в сервісний центр.  Дисплей смартфону покритий захисним склом і в багатьох випадках це вбереже Ваш смартфон від пошкоджень, однак якщо Вам все-таки потрібна заміна скла Samsung Galaxy E5 SM-E500F, Ви можете звернутися до будь-якого нашого київського філіалу. Ми рекомендуємо якомога швидше замінити скло, бо волога і пил можуть проникати в тріщини та пошкоджувати матрицю. В такому випадку дисплей доведеться замінити повністю, а такий ремонт значно дорожчий. Незалежно від того, який буде виконано ремонт – заміна скла  чи заміна дисплейного модуля, на ремонт буде надано гарантія.

Заміна екрана Samsung Galaxy E5 SM-E500F на основі безкоштовної діагностики

Спеціалісти сервісного центру «Ай-Яй-Яй» спочатку проводять діагностику та встановлюють причину несправності телефону. Далі Вам запропонують способи позбутися від проблеми. У найскладніших ситуаціях доведеться замінити екран Samsung Galaxy E5 SM-E500F. У разі незначних пошкоджень ремонт буде мінімальним. Екран — найбільша і найтендітніша частина Вашого смартфона. Недарма заміна дисплея Samsung Galaxy E5 SM-E500F є однією з найпоширеніших послуг.  Ремонт Samsung Galaxy E5: замена стекла экрана киев украина фото

Де замовити ремонт Samsung Galaxy E5 SM-E500F в Києві?

Чому звертаються до нас, коли необхідний ремонт Samsung Galaxy E5 SM-E500F?
  • використовуємо для ремонту тільки високоякісні запчастини;
  • пропонуємо доставку техніки на ремонт кур’єром по Києву;
  • надаємо гарантію на виконаний ремонт та на встановлені запчастини;
  • ремонтуємо техніку по всій Україні за допомогою доставки Новою Поштою.
Вам не потрібно довго чекати на доставку деталей для ремонту Вашого смартфона, адже всі необхідні запчастини знаходяться на власному складі сервісного центру «Ай-яй-яй». Ми пропонуємо доступні ціни на послуги та своєчасний ремонт. СЦ «Ай-яй-яй» - це мережа майстерень в Києві, всі наші філіали розташовані поблизу станцій метро, завдяки чому нас легко знайти та можна швидко до нас доїхати.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту