Шулявка, Дарница, Осокорки, Олімпійська, Мінська працюють з 10:00 до 17:00. Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung A9 Pro 2019 SM-G887FD з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
3699 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
699 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung A9 Pro 2019 SM-G887FD, зберігши оригінальний дисплей

Заміна скла Samsung A9 Pro 2019 SM-G887FD є однією з найпоширеніших потреб, з якими стикаються користувачі. У більшості випадків це відбувається через падіння. Навіть невеликої висоти достатньо для характерного ушкодження передньої панелі, схожого на павутинку. Якщо сенсорний екран працює належним чином і зображення відображається як зазвичай, то пошкоджено тільки скло. Це хороша новина, оскільки сервісу не потрібно міняти весь дисплей, що суттєва економить Ваші кошти. Процес ремонту розбитого скла складний, але для досвідченого сервісного техніка це не проблема. Ваш Samsung A9 Pro 2019 SM-G887FD працюватиме, як і раніше. Ми подбаємо про це!

Заміна екрану Samsung A9 Pro 2019 SM-G887FD, якщо дисплей пошкоджений

Стурбовані розбитим екраном Вашого Samsung A9 Pro 2019 SM-G887FD? Якщо Вам потрібно замінити екран Samsung A9 Pro 2019 SM-G887FD, не хвилюйтесь – «Ай-яй-яй» поверне Ваш пристрій у робочий стан протягом кількох годин. Ми пропонуємо професійне обслуговування смартфонів, працюємо тільки з високоякісними запчастинами і використовуємо наш досвід для підбору найкращих рішень. В результаті новий дисплей Samsung A9 Pro 2019 SM-G887FD дозволяє насолоджуватися зручністю використання пристрою.
  • Заміна екрану Samsung A9 Pro 2019 SM-G887FD – це послуга, яку ми надаємо з якісними запчастинами;
  • Виконуємо ремонт менше ніж за добу;
  • Надаємо гарантію на встановлені деталі;
  • Ми проводимо безкоштовну діагностику смартфону перед початком ремонту.

замена стекла экрана samsung a9 pro 2019 киев

Ремонт Samsung A9 Pro 2019 SM-G887FD будь-якої складності в СЦ «Ай-яй-яй»

У сервісному центрі «Ай-яй-яй» майстри виконують ремонт будь-якої складності, в тому числі ремонт Samsung A9 Pro 2019 SM-G887FD, у випадках:
  • скасування післяпродажного обслуговування - ми відремонтуємо пошкоджений телефон, якщо сервісна служба виробника скасовує гарантію;
  •  ремонт материнської плати на телефонах - діагностика пошкоджень компонентів материнської плати (і супутніх компонентів), визначення причини поломки та заміна пошкоджених компонентів;
  • заміна та ремонт корпусу – замінюємо корпус з механічними пошкодженнями (вм’ятинами, подряпинами тощо);
  •  ремонт телефонів що не вмикаються - ремонтуємо телефони після падіння, потрапляння вологи, забруднення, через пошкодження материнської плати, через пошкодження програмного забезпечення;
  • інший ремонт електроніки - ремонтуємо всі дрібні електронні компоненти, які відповідають за справну роботу смартфона.
Оценить

Детальніше

Приховати

malware and adware removal