Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A03 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
849 грн
999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану
1899 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 699 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Швидка заміна екрану Samsung A03 в Ай-Яй-Яй

  Заміна екрану Samsung A03 - це дуже поширена послуга, доступна всім клієнтам, які звернулися з цією проблемою в наші сервісні центри. Процес заміни екрана здійснюється майстром протягом кількох годин після того, як гаджет перейшов у його руки і він провів діагностику. До речі, пошкодженим може бути не тільки екран, а й інші "вузли" мобільного пристрою. У нашій ремонтній майстерні працюють тільки професіонали, для яких заміна екрана Samsung Galaxy A03 є типовим видом ремонтних робіт. Зверніть увагу, що великий досвід роботи та використання новітніх інструментів дає нам змогу ремонтувати мобільні пристрої дуже швидко та якісно. Після завершення ремонту здійснюється гарантійне обслуговування пристрою. У кожній філії сервісного центру постійно знаходиться екран, призначений для моделі смартфона. За день ми виконуємо до 10 замін екранів для Samsung A03. Таким чином, обираючи нас, ви заощаджуєте час, нерви і гроші.  

Як дізнатися, чи потрібна вам заміна екрана Samsung A03.

  Визначити, чи потрібна вам заміна екрана Samsung A03 або досить обійтися заміною захисного скла, можна за деякими ознаками, які з'являються в процесі експлуатації вашого мобільного пристрою. До загальних ознак належать:
  • На екрані присутні перешкоди, які представлені у вигляді смуг або плям.
  • Зображення перестало бути чітким.
  • Під час увімкнення пристрою дисплей залишається темним.
  • Сенсор не працює належним чином.
У перерахованих вище випадках часто потрібна заміна екрана.     ремонт Samsung A02s замена стекла и экрана  

Гарантійне обслуговування після заміни екрана Samsung Galaxy A03

  Щоб зробити заміну екрана, клієнту необхідно звернутися в одну з філій сервісного центру. Зручно розташовані майстерні дають можливість дістатися до нас за короткий час і забрати додому відремонтований гаджет протягом декількох годин. Після ремонту ми пропонуємо гарантійне обслуговування. Якщо ваш гаджет зламається протягом гарантійного терміну, ви можете повернути його в майстерню, і наші майстри відремонтують його безкоштовно. До речі, таке трапляється рідко.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту