Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung S10 Plus SM-G975F з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (гарантія успіху 100%)
3399 грн
3699 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал із рамкою)
8799 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
7399 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 899 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung S10 Plus SM-G975F, коли можна зберегти оригінальний дисплей

Заміна скла Samsung S10 Plus SM-G975F в сервісному центрі «Ай-яй-яй» - це послуга, за якої можна замінити скло дисплейного модуля залишивши оригінальний екран. Ця послуга в кілька разів дешевша і дозволяє відремонтувати телефон з тріснутим дисплеєм. Якщо пошкоджено лише зовнішнє скло екрану, Ви можете зберегти оригінальний екран – дешевші заміни ніколи не забезпечать таку якість зображення, як оригінальний LCD або AMOLED-дисплей. Ви можете замінити скло в телефоні за допомогою методу відшарування, який зберігає оригінальний дисплей. Такий ремонт смартфона полягає у видаленні пошкодженого скла з дисплея. На першому етапі обережно видаляються скло і клей, який скріплює два елементи разом, і очищується екран. Наступним етапом на правильно підготовлений дисплей кладемо новий поляризатор з шаром клею і нове скло, потім з’єднуємо два елементи з дисплеєм. Після завершення ремонту ми ретельно перевіримо всі функції Вашого смартфона, щоб переконатися, що телефон знову працює належним чином.

Заміна екрана Samsung S10 Plus SM-G975F, коли на дисплеї з’явились смуги або плями

Заміна екрану Samsung S10 Plus SM-G975F виконується, коли телефон вимагає заміни всього екранного модуля. У цьому випадку на екрані зображення відображається частково або взагалі відсутнє, відображається з дефектами (смужки на екрані, чорні плями, спотворення кольорів). Буває, що в смартфонах, навіть якщо дисплей працює справно, потрібно міняти весь екран. Чому? Бо іноді, навіть якщо зображення нормальне, сенсорний екран не реагує на дотики або реагує частково. ремонт samsung galaxy s10 plus

Ремонт Samsung S10 Plus SM-G975F за будь-яких дефектів

Сервісний центр «Ай-яй-яй» — це команда досвідчених професіоналів, які знають конструктивні особливості та найпоширеніші дефекти телефону Samsung. Ремонт Samsung S10 Plus SM-G975F – це лише одна з багатьох наших послуг. У нас є запчастини для всіх моделей Samsung - від старих поколінь до нових. Слідкуємо за актуальними новинками, які пропонує виробник, знайомимося з можливостями майбутніх версій програмного забезпечення та специфікою ринку. Ваш телефон зависає чи не вмикається? Смартфон впав з висоти і розбився екран? Або, можливо, у Вас проблема з програмним забезпеченням? Ремонт Samsung не проблема для нас! Наша команда швидко усуне всі недоліки! Ми замінюємо механічно пошкоджені деталі, усуваємо наслідки потрапляння вологи у смартфон, замінюємо акумулятори, оновлюємо та відновлюємо програмне забезпечення.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту