Шулявка, Дарница, Осокорки, Олімпійська, Мінська працюють з 10:00 до 17:00. Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A11 SM-A115 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
849 грн
1149 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
1899 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
2499 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A11 SM-A115 та діагностика

Заміна скла Samsung Galaxy A11 SM-A115 дозволить Вам знову відчути комфорт при використанні смартфона. Ми знаємо, що подряпини та тріщини можуть турбувати – вони знижують комфорт роботи в Інтернеті та негативно впливають на зовнішній вигляд пристрою. Заміна скла Samsung Galaxy A11 SM-A115 – один з найпопулярніших видів ремонту, який ми виконуємо для наших клієнтів. Наш досвід дозволяє реалізувати це комплексно та професійно, довіртеся нашому сервісу «Ай-яй-яй»  та переконайтеся самі! Чи знаєте Ви, якщо відкладати заміну скла на Samsung Galaxy A11 SM-A115, це може призвести до подальших пошкоджень? Не допускайте цього і не дозволяйте розбитому склу заважати Вам у користуванні смартфоном. Сервісний центр «Ай-яй-яй» – це місце, де ми працюємо з технікою з повною увагою, професіоналізмом та пристрастю. Ви можете бути впевнені, з «Ай-яй-яй» що:
  •  кожна заміна скла виконується з високоякісними запчастинами;
  • надається гарантія на встановлені частини;
  •  ремонту передує безкоштовна діагностика;
  • до кожного ремонту ми підходимо відповідально, що підтверджують позитивні відгуки клієнтів.

Коли необхідна заміна екрану Samsung Galaxy A11 SM-A115?

Дисплей Samsung Galaxy A11 SM-A115 має високу якість і відмінну передачу кольору. На жаль, у разі падіння є велика ймовірність пошкодити екран, незважаючи на використання якісного скла. Пошкоджені дисплеї – це найчастіше кольорові смуги, а також некоректна реакція або взагалі відсутність реакції на дотик. У цій ситуації найкращим рішенням буде заміна екрану Samsung Galaxy A11 SM-A115 на новий. Це єдиний спосіб знову насолоджуватися своїм телефоном без необхідності купувати нову модель! Скористайтеся послугами нашого професійного сервісного центру, який замінить Ваш екран Samsung Galaxy A11 SM-A115 на професійному обладнанні. Разбилось стекло Samsung Galaxy A10s

Комплексний ремонт Samsung Galaxy A11 SM-A115 будь-якої складності

Завдяки сучасному дизайну та інноваційним рішенням смартфони Samsung користуються великою популярністю, але навіть найсучасніша техніка може зламатись. Ми пропонуємо комплексний ремонт смартфонів Samsung усіх моделей. Сучасне обладнання та досвід дозволяють швидко усунути будь-які дефекти у Вашому гаджеті. Сервіс-центр «Ай-яй-яй» гарантує професійний ремонт Samsung Galaxy A11 SM-A115. Кваліфіковані спеціалісти сервісу та сучасне обладнання дозволяють нам запропонувати широкий спектр послуг, від оновлення програмного забезпечення до заміни пошкоджених деталей.
Оценить

Детальніше

Приховати

malware and adware removal