Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy M52 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 699 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy M52 при тріщинах та подряпинах на екрані

Заміна скла Samsung Galaxy M52 є кращим способом усунути тріщини на зовнішній стороні екрану, ніж заміна екрану. Різниця в ціні становить 2-4 рази. Цей ремонт дозволяє зберегти оригінальну матрицю і сенсорне скло, що не вплине на якість зображення. Samsung Galaxy M52– це смартфон, який поєднує в собі простоту та продуктивність. Він отримав яскравий якісний екран. Загартоване скло Gorilla Glass захищає Ваш телефон від подряпин, але не від тріщин, які виникають при падінні смартфону на тверду поверхню. СЦ «Ай-яй-яй» – одна з небагатьох ремонтних майстерень, яка має необхідне обладнання для відновлення розбитого скла. Багатий досвід майстрів дозволяє замінити скло окремо від екрану протягом декількох годин. Для цього у нас є всі необхідні деталі.

В якому випадку виконується повна заміна екрану Samsung Galaxy M52?

Екран смартфона є найбільш вразливою його частиною. Матеріали, з яких він виготовлений, дуже крихкі і можуть бути пошкоджені будь-яким ударом. Несправний екран пристрою є найпоширенішою причиною поломки смартфону. Заміна екрану Samsung Galaxy M52 потрібна, якщо:
  • на екрані з'явилися сині плями і смуги;
  • сенсорна частина екрану працює з перебоями або зовсім не реагує на натискання;
  • зображення «плаває» або відображається нечітко;
  • є проблеми з підсвічуванням.
Умови та ціни на заміну екранного модуля смартфона можна дізнатись по телефону або знайти на сайті сервісу. Тут Ви також можете прочитати відгуки наших клієнтів, які вже переконалися в якості послуг, які надають майстри сервісного центру «Ай-яй-яй». Ремонт Samsung Galaxy M52: замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Samsung Galaxy M52 з доставкою по Україні Новою Поштою

У сервісному центрі «Ай-яй-яй» працюють досвідчені фахівці, які виконують якісний ремонт будь-якої складності. Якщо Ви бажаєте замовити ремонт, просто повідомте про це менеджеру найзручнішим для Вас способом:
  • зателефонувати за номерами телефонів, зазначеними на сайті;
  • на нашому сайті в онлайн-чаті;
  • особистий візит до одного з наших офісів у Києві.
На веб-сайті вказані адреси кожного нашого київського відділення, а також детальне пояснення, як знайти кожне з них. Кожен наш філіал розташований біля станції метро і до них дуже легко дістатися. Якщо Ви знаходитесь не в Києві, Ви можете відправити нам на ремонт Samsung Galaxy M52 Новою Поштою з будь-якого міста України.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту