Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy M42 SM-M426B з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1149 грн
1399 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
4449 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1249 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
749 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy M42 SM-M426B після появи тріщин

Заміна скла Samsung Galaxy M42 SM-M426B користується великою популярністю серед наших відвідувачів. Матеріали, з яких виготовлені дисплеї сучасних смартфонів, дуже крихкі, і саме скло при падінні часто розбивається. Віно має захисну функцію і першим потрапляє під удар. В результаті скло відразу ламається, що значно псує зовнішній вигляд пристрою. Але крім погіршення цього в майбутньому, це може призвести до більш серйозних проблем:
  • якщо пристрій знову впаде, розбите скло більше не зможе поглинати удар і пошкодиться матриця дисплею;
  • у тріщини, які з часом утворяться, можуть потрапити вода та пил, що вплине на роботу екрана.
Якщо це трапиться, потрібно буде замінити не тільки скло, але і весь екранний модуль. Різниця в ціні суттєва. Заміна скла зазвичай в 2-4 рази дешевше, ніж установка нового екрану.

Коли потрібна заміна екрану Samsung Galaxy M42 SM-M426B у Києві

Сервісний центр «Ай-яй-яй» також пропонує заміну екрану для Samsung Galaxy M42 SM-M426B у зборі. Якщо Вам потрібна ця процедура, ви можете замовити ремонт одним із наступних способів:
  • по телефону (контактні телефони вказані на сайті);
  • в онлайн-чаті;
  • завітати в один з багатьох сервісних центрів у Києві;
  • через веб-форму на сайті;
  • замовити зворотний дзвінок з сайту та зв'язатися з менеджером;
  • через кнопку на сайті «Замовити в 1 клік», яка розташована для кожної послуги окремо;
  • електронною поштою;
  • у месенджерах.
Коли з вами зв’яжеться менеджер, він за можливістю повідомить орієнтовані терміни та вартість майбутнього ремонту. Також проводиться попередня діагностика для встановлення точної причини несправності. ремонт Samsung Galaxy M42

Скільки часу займає ремонт Samsung Galaxy M42 SM-M426B?

Тривалість ремонту залежить від його складності. Всі умови ремонту Samsung Galaxy M42 SM-M426B представлені на сайті. Ця інформація є загальнодоступною і її завжди можна прочитати. Ціни, вказані на сайті, завжди актуальні, оскільки ця інформація регулярно оновлюється. Слід відзначити, що сервіс надає послуги ремонту «зі своїми запчастинами». Ви можете заздалегідь придбати необхідні для ремонту компоненти та зв’язатися з нашими спеціалістами для їх встановлення, але у такому випадку ми не можемо гарантувати якість наданих вами запчастин. Фахівці сервісного центру «Ай-яй-яй» мають достатній досвід та навички, щоб швидко та якісно виконати ремонт будь-якої складності.
Оценить

Детальніше

Приховати