Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy Z Flip3 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія OLED)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
уточнити замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
уточнити замовити в 1 клік
Заміна скла камери
уточнити замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy Z Flip3 з кур’єрською доставкою по Києву

Заміна скла Samsung Galaxy Z Flip3 — це професійна послуга для ремонту розбитого скла окремо від екрану. Ремонт полягає у знятті клейового шару, видаленні пошкодженого скла та установці на його місце нового. Дисплей і матриця залишаються оригінальними, а також якість зображення. Якщо Вам також потрібна послуга заміни скла, просто повідомте нам про це по телефону або за допомогою форми зворотного зв’язку на сайті. Цей простий і швидкий спосіб гарантує мінімальне втручання. Якщо у Вас немає можливості особисто відвідати наше відділення в Києві - наш кур’єр забере ваше смартфон та поверне його після ремонту. Таким чином Ви можете полагодити екран телефону, не виходячи з дому.

Заміна екрану Samsung Galaxy Z Flip3 з гарантією якості

Навіть найнадійніший смартфон може вийти з ладу, особливо його дисплей. На щастя, розбитий екран можна замінити на новий. Все, що Вам потрібно зробити, це відвідати сервісний центр «Ай-яй-яй», де майстри зможуть професійно замінити екран Samsung Galaxy Z Flip3. Ремонт починається з того, що майстер проводить діагностику та визначає усі можливі несправності. Далі спеціаліст розбирає телефон, видаляє пошкоджений екран та встановлює на його місце новий. Не турбуйтеся про якість – ми використовуємо найкращі запчастини від перевірених постачальників. Крім того, на виконані послуги, а також на деталі, які встановлюються під час ремонту, надається гарантія. Ремонт Samsung Galaxy Z Flip3: замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Samsung Galaxy Z Flip3 при будь-яких пошкодженнях

Виробники смартфонів докладають максимум зусиль, щоб їхні пристрої мали не тільки найвищий рівень технологій та красивий дизайн, але й ідеальні стандарти стійкості до зовнішніх факторів. Тому кожен телефон останнього покоління має спеціальні системи захисту від пилу, контакту з водою або крапель. На жаль, цих гарантій не завжди достатньо. Рано чи пізно в житті більшості користувачів смартфонів настане час відремонтувати пристрій. Сервісний центр «Ай-яй-яй» розташований у Києві та має відділення по всьому місту. Ми виконуємо будь-який ремонт Samsung Galaxy Z Flip3 - надаємо послуги з усунення несправностей, особливо тих, про які найчастіше повідомляють власники. До найпопулярніших належать: пошкодження дисплею, пошкодження материнської плати; несправності від падіння смартфону або від потрапляння води в корпус; несправність акумулятора. До кожного замовлення наші фахівці підходять індивідуально, намагаючись не тільки усунути дефект, а й відповісти на всі Ваші запитання щодо безпечного використання смартфона та його обслуговування.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту