Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy M41 M415 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія OLED)
1849 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
2449 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1249 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
999 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
949 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy M41 M415 вигідніша за заміну екрану

Заміна скла Samsung Galaxy M41 M415 проводиться у разі одного з найпоширеніших пошкоджень – тріщин на склі смартфона. Зазвичай вони виникають при падінні смартфона або ударі об тверду поверхню. Ризик можна мінімізувати, використовуючи чохол і захисне скло або плівку на дисплеї. Заміна скла можлива лише в тому випадку, якщо скло телефону розбите, а зображення все ще працює. Це означає, що була пошкоджена лише зовнішня поверхня, а дисплей залишився працездатним. Модуль екрану міняти не потрібно, він до того ж дорожчий, різниця в ціні в 2-4 рази. 

Заміна екрану Samsung Galaxy M41 M415 за декілька годин

Дисплей дозволяє користувачу смартфону переглядати фотографії та відео, користуватися Інтернетом або програмами, писати повідомлення. Він відповідає за відображення зображення, тому є однією з найважливіших частин смартфона, а його пошкодження означає, що ним не можна користуватися. Дисплеї Samsung, як і інших сучасних смартфонів, дуже крихкі, тому падіння з невеликої висоти достатньо, щоб пошкодити дисплей.  Можливо, Вам доведеться змінити дисплей телефону в таких випадках:
  • на екрані не відображається зображення,
  • екран білий або чорний,
  • на екрані з'явились смуги або плями,
  • повна або часткова відсутність реакції на дотики.
Наші спеціалісти детально діагностують проблему та приймуть рішення про заміну дисплея та сенсорної панелі. Якщо Вам дійсно потрібно замінити екран Samsung Galaxy M41 M415, ми зробимо це за кілька годин. Ми використовуємо професійне обладнання, а також запчастини найвищої якості.

замена стекла samsung galaxy m30s

Як замовити ремонт Samsung Galaxy M41 M415?

Суттєвою нашою перевагою є безкоштовна діагностика що передує ремонту, яка дозволяє точно визначити несправність, спланувати ремонт та спрогнозувати вартість робіт та деталей. Тільки після точного з’ясування характеру пошкодження та проведення необхідних діагностичних робіт узгоджуються терміни виконання робіт та оцінка вартості ремонту. Ознайомивши замовника з цією інформацією починаємо усунення несправностей. Ремонт Samsung Galaxy M41 M415 у майстрів сервісного центру «Ай-яй-яй» виконується з найвищою якістю, що підтверджується гарантією на проведені роботи та встановлені частини. Ми постійно розширюємо свої знання, навички та інвестуємо в обладнання, яке допомагає робити ремонт швидше і якісніше. Для запису на ремонт звертайтесь за телефонами вказаними на сайті або в онлайн-чат. Ми відповімо на всі запитання стосовно ремонту та підготуємо деталі до Вашого візиту.
Оценить

Детальніше

Приховати