Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy Fold SM-F900 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
2399 грн
2599 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
10849 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1249 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
5249 грн
5699 грн
замовити в 1 клік
Заміна скла камери
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
1549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy Fold SM-F900 коли дисплей не пошкоджений

Заміна скла Samsung Galaxy Fold SM-F900 можлива, коли, незважаючи на пошкодження у вигляді тріщин, дисплей показує зображення та сенсор нормально реагує на дотики. У цьому випадку не потрібно міняти весь дисплей. Ми можемо замінити пошкоджене скло на Вашому оригінальному дисплеї за ціну меншу від ціни встановлення нового дисплейного модулю. Ціна заміни розбитого скла становить приблизно половину вартості заміни нового дисплея. Якість нового скла після встановлення порівняна зі склом, що було встановлено виробником екранного модулю як за міцністю, так і за загальною обробкою. Пріоритетом для нас завжди є якість ремонту, тому нове скло завжди найвищої якості. Ми замінюємо кожне скло найякіснішим методом, при якому воно вакуумно ламінуються до оригінального дисплея за точно визначеними процедурами. Цей метод заміни ідентичний процесу виробництва дисплейних модулів, що забезпечує максимальну якість, близьку до оригінального дисплею.

Заміна екрану Samsung Galaxy Fold SM-F900 при значних пошкодженнях

Дисплей (екран) є найважливішою частиною смартфона. У разі його пошкодження ми не зможемо використовувати смартфон. Екран смартфону відносно крихкий, і кожне падіння на тверду поверхню може легко його пошкодити. Несправний дисплей не завжди означає, що на ньому нічого не видно,  часткова або повна відсутність реакції на дотик. Часто дисплеї, які потрібно замінити:
  • відображають зображення тільки в певній області дисплея;
  • зображення неприродних кольорів;
  • відображають миготливі смуги.
При виникненні таких проблем необхідно заміна екрану Samsung Galaxy Fold SM-F900, з чим Вам завжди допоможуть фахівці сервісного центру «Ай-яй-яй». ремонт samsung fold. замена стекла, экрана киев

Ремонт Samsung Galaxy Fold SM-F900 в сервісі «Ай-яй-яй»

Ваш телефон розбився, перестав вмикатись та реагувати на дотики та кнопки? Можуть бути пошкоджені не тільки дисплей, але й електронні компоненти материнської плати. Усунення таких серйозних пошкоджень вимагає використання передових знань та інструментів. Ви можете розраховувати на сервісний центр «Ай-яй-яй» для цих заходів. Ми діагностуємо пошкодження компонентів материнської плати та супутніх компонентів. Ми з’ясуємо причину несправності та замінимо або відремонтуємо несправні деталі. Ви можете уточнити час і вартість ремонту Samsung Galaxy Fold SM-F900 у наших менеджерів або на нашому сайті.
Оценить

Детальніше

Приховати