Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy Note 10 Plus SM-N975 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (гарантія успіху 100%)
3499 грн
3799 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал із рамкою)
10899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
8999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
799 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 699 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy Note 10 Plus SM-N975 у спеціалізованому сервіс-центрі

Заміна скла Samsung Galaxy Note 10 Plus SM-N975 – це процедура, яка потребує спеціального обладнання. В сервісному центрі «Ай-яй-яй» є всі необхідні інструменти, які дозволяють зняти скло з дисплея та якісно замінити його новим. Завдяки спеціально розробленій технології ми можемо видалити пошкоджене скло без залишку клею на дисплеї. Після зняття скла на дисплей телефону наноситься новий шар клею, потім встановлюється нове скло і модуль нагрівається, завдяки чому з’єднуються всі шари. Після зборки та нагрівання клей стає прозорим і невидимим.

Заміна екрану Samsung Galaxy Note 10 Plus SM-N975 про порушенні роботи сенсору

Недостатня реакція на дотик є першою ознакою того, що дисплей потребує заміни. Необхідність в заміні екрану Samsung Galaxy Note 10 Plus SM-N975 також може характеризуватися неправильним відображенням вмісту та появою кольорових смуг. Це ознака того, що слід звернутись до сервісного центру, де майстер зможе замінити дисплей повністю. Ми пропонуємо послугу заміни екранного модуля тільки з використанням високоякісних деталей. Перед початком ремонту ми проводимо детальну діагностику. Можливо, заміна дисплея Samsung Galaxy Note 10 Plus SM-N975 взагалі не потрібна і буде достатньо для заміни скла. Ми надаємо такий вид послуг на місці, тому Ви отримаєте відремонтований смартфон в найкоротший термін. ремонт samsung note 10 plus n975, замена стекла, экрана киев

Де замовити ремонт Samsung Galaxy Note 10 Plus SM-N975 в Києві?

В сервісному центрі «Ай-яй-яй» можна не тільки замінити скло та екран, але й здійснити багато інших ремонтів. Ось деякі з розповсюджених проблем, про які повідомляють клієнти:
  1. Мікрофон не працює. Якщо під час телефонної розмови співрозмовник чує Вас недостатньо чітко, записи на диктофоні поганої якості або взагалі не записують звук - це може бути пов'язано з пошкодженням або забрудненням мікрофону. Пошкодження часто виникають при ударах смартфону або при потраплянні вологи.
  2. Кнопки регулювання гучності та кнопка ввімкнення не працює. Якщо будь-яка з клавіш на телефоні не реагує або не працює належним чином, така несправність може бути викликана механічним пошкодженням або забрудненням телефону.
  3. Телефон вимикається сам. Якщо Ваш телефон раптово перезавантажується, зависає або навіть вимикається під час роботи, це може бути через збій програмного забезпечення або фізичне пошкодження системної плати.
Ремонт Samsung Galaxy Note 10 Plus SM-N975 можна замовити по телефону або особисто у будь-якому в філіалів сервіс-центру в Києві.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту