Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A21s SM-A217 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія)
2049 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал)
3049 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A21s SM-A217 на професійному обладнанні

Заміна скла Samsung Galaxy A21s SM-A217 проводиться тільки досвідченими фахівцями за допомогою спеціального обладнання. Серед них є сепаратор, який використовується для відділення клейового шару. Потім всі залишки клею і скла видаляються спеціальним розчинником. Під час ремонту телефон поміщається в камеру без пилу, де він готується до заміни скла. Тепер залишається лише з’єднати всі елементи разом за спеціальних умов. Після успішного ремонту кожен телефон проходить ретельне тестування. Наша мета — переконатися, що сенсорний екран працює належним чином на всьому екрані. Якщо все пройде добре, телефон готовий повернутися до власника. Слід зазначити, що не варто намагатися відремонтувати телефон вдома. Часто замість ремонту можна нанести ще більше пошкоджень, що вимагає більш серйозного ремонту.

Коли потрібна повна заміна екрану Samsung Galaxy A21s SM-A217?

Коли Ви вмикаєте телефон, Ви чуєте звук, але бачите лише чорний екран? Найчастіше це відбувається при пошкодженні дисплея, але не завжди. Іноді дисплей пошкоджений лише частково (зміна кольору, чорні плями, непрацюючі пікселі). У цьому випадку потрібна заміна екрану Samsung Galaxy A21s SM-A217. Отже, на Вашому смартфоні слід замінити екран, якщо:
  • телефон не реагує на дотик;
  • екран чорний при включенні пристрою;
  • екран пошкоджений (зміна кольору, плями та смуги, непрацюючі пікселі).
Ремонт Samsung Galaxy A20: Киев, Украина

Ремонт Samsung Galaxy A21s SM-A217 професіоналами в Києві

Кожна модель телефону Samsung має складну електронну структуру, що складається з великої кількості компонентів. Щоб смартфон працював безперебійно, всі елементи повинні правильно працювати разом. Пошкодження однієї частини материнської плати (наприклад, удар, падіння або перегрів) або звичайний знос є достатніми для проблем із використанням телефону. У нашому сервісі «Ай-яй-яй» ми добре знаємо будову різних моделей Samsung. Завдяки цьому ми швидко знайдемо причину проблеми і вчасно проведемо ремонт Samsung Galaxy A7 2017 або замінимо необхідні деталі. Скористайтеся перевагами професійного ремонту Samsung у нашому сервісі «Ай-яй-яй» в Києві! Якщо Ви знаходитесь у іншому місті, Ви також можете скористатись нашими послугами, відправивши смартфон до нас за допомогою послуг Нової Пошти за реквізитами, що вказані на сайті у відповідному розділі.
Оценить

Детальніше

Приховати