Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1149 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
5149 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1149 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
999 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C та інший ремонт в СЦ "Ай-яй-яй"

Заміна скла Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C може знадобитися, якщо смартфон був пошкоджений в результаті падіння або сильного тиску. Якщо Ви зіткнулися з такою проблемою - не переживайте. Є вихід! Наш сервісний центр пропонує заміну скла за доступною ціною. Ми можемо відновити Ваш пристрій та замінити будь-які пошкоджені компоненти, щоб Ви могли і далі користуватись своїм смартфоном. Який ремонт Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C ми виконуємо?
  • заміна скла;
  • заміна USB роз’єму;
  • ремонт кнопок;
  • заміна акумулятора;
  • заміна екрану Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C та інше.
Для Вашої зручності Ви можете викликати кур’єра в межах Києва для доставки смартфону на ремонт, якщо Ви знаходитесь поза межами столиці, можете надіслати телефон до сервісного центру «Ай-яй-яй» Новою Поштою.

У яких випадках потрібна заміна екрану Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C?

Перше місце в списку поширених несправностей займає розбитий екран. Це впливає на якість зображення, можуть з’явитись чорні плями та різнокольорові смуги. Телефон також перестає реагувати на дотики що унеможливлює комфортне користування. Через тріщини в смартфон потрапляє вода і пил, що призводить до швидкого зносу інших компонентів. Відремонтувати смартфон можна в сервісному центрі «Ай-яй-яй». Майстри використовують оригінальні деталі або хороші копії. Оскільки всі запчастини в наявності, смартфон можна відремонтувати в найкоротші терміни. Будь-яка робота з відновлення функціональності або зовнішнього вигляду пристрою, будь то заміна екрану Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C або задньої кришки корпусу, буде виконана на високому рівні. На послуги сервісного центру та на встановлені деталі надається гарантія. Ремонт Samsung N920C Galaxy Note 5: замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C у сервісному центрі «Ай-яй-яй»

Для Вашої зручності філіали сервісного центру «Ай-яй-яй» розташовані майже в усіх районах Києва біля станцій метро. На сайті до кожного відділення розміщена докладна інструкція з фотографіями як знайти місце розташування відділення. Аби ремонт був виконаний якнайшвидше, слід заздалегідь записатись на ремонт. У випадку ремонту за записом, співробітники підготують деталі необхідні для ремонту Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C та попередньо замовити деталі, яких не має на складі. Кожному ремонту передує діагностика за результатами якої прогнозується ціна та час ремонту.
Оценить

Детальніше

Приховати