Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A73 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
5099 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
3599 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung A73 в спеціалізованому сервісному центрі в Києві.

  Заміна скла Samsung A73 і заміна розбитого скла Samsung A73 буде виконана в якісному сервісному центрі майстрів «Ай-яй-яй». У разі розбитого екрану або пошкодженої панелі магазин швидко відремонтує смартфон і надасть гарантію. Імовірність пошкодження техніки мінімальна, враховуючи конструктивні особливості моделі, водо - і пилозахищений металевий корпус Samsung і міцне скло. Найчастіше дефекти Samsung Galaxy a73 з'являються через людський фактор.   СЦ "Ай-яй-яй" в Києві пропонує послуги ремонту для будь-яких і найскладніших випадків:  
 • Несправності сенсорного екрану;
 • Програмний збій;
 • Тріснув екран;
 • На пристрій потрапила вода;
 • Зламався мікрофон;
 • Камера не працює;
 • Мобільний телефон неможливо зарядити;
 • Здувся акумулятор.
  У сервісному центрі "Ай-яй-Яй" можна провести діагностику і ремонт Samsung A73, замінити акумулятор і відремонтувати роз'єми. Якщо в результаті діагностики будуть виявлені інші проблеми, ми можемо замінити і інші компоненти. Ви можете бути впевнені, що ми будемо раді допомогти вам:  
 • На всі виконані роботи надається гарантія;
 • Скло та інші компоненти будуть замінені на високоякісні деталі;
 • Замінені будуть тільки ті деталі, які вам необхідні;
 • Після ремонту ви отримаєте свій пристрій в робочому стані.
  Ремонт Samsung Galaxy A73: Киев, Украина  

Коли потрібна заміна екрану Samsung A73?

  Не варто відмовлятися від ремонту Samsung a73, якщо ви упустили телефон або пролили рідину на його корпус. Людина, не знайома з конструктивними особливостями телефону, може побачити тільки зовнішні пошкодження, в той час як внутрішні компоненти можуть вже вийти з ладу. Серйозні пошкодження часто вимагають заміни екрану Samsung A73 або інших деталей. Щоб визначити це, проводиться діагностика. Вона може пролити світло на питання про те, чи потрібна заміна скла Samsung Note 10 Plus або ж смартфон потребує ремонту. Наші сервісні центри можуть запропонувати різні рішення  
 • Заміна тачскріна шляхом його від'єднання від дисплея;
 • Заміна тачскріна на безрамковий або рамковий.
  Але в яких випадках вам потрібна допомога? Вам обов'язково потрібно заміна екрану Samsung A73 в майстерні в наступних випадках:  
 • Там, де має бути зображення, є плями або лінії;
 • Екран взагалі не підсвічується;
 • Екран білий, на ньому є кольорові лінії, а зображення не видно.
  Будь то заміна екрану Самсунг а73 або акумулятора, послуги з відновлення зовнішнього вигляду і функціональності телефону пропонують майстри сервісного центру "Ай-яй-яй".
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту