Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A9 Pro 2016 SM-A9100 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
уточнити замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
уточнити замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A9 Pro 2016 SM-A9100 окремо від екрану

Заміна скла Samsung Galaxy A9 Pro 2016 SM-A9100 може бути не зовсім зрозуміла деяким власникам смартфонів за задумкою, оскільки її досить часто плутають із заміною екрану і просто вважають непотрібною в тих випадках, коли тріщини на дисплеї не заважають користувачу. Крім того, неякісний і тривалий ремонт Samsung Galaxy A9 Pro 2016 SM-A9100 є поширеною проблемою, і після такого досвіду власнику телефону не захочеться поспішати звертатися до сервісу, якщо дефекти мінімальні після падіння або удару і необхідність заміни сенсорного скла не очевидна.

Заміна екрану Samsung Galaxy A9 Pro 2016 SM-A9100 швидко та якісно

Хоча спочатку розбите скло може не викликати проблем, виникнення дефектів і пошкодження цілісності зовнішнього скла екрану смартфона є ризикованим, тому не дивно, якщо з часом до тріщин додаються дефекти зображення або погіршуєтья робота сенсора дотиків. У разі виникнення подібніх проблем вам необхідна Заміна екрану Samsung Galaxy A9 Pro 2016 SM-A9100 у сервісному центрІ «Ай-яй-яй». Чому саме в нас:
 • Повна безкоштовна діагностика що дозволяє виявити, чи справно працює дисплей і чи можна обмежити заміною скла;
 • спеціалізоване обладнання забезпечує якість та швидкість ремонту;
 • терміни та вартість ремонту будуть узгоджені заздалегідь і суворо дотримані;
 • після завершення надаємо гарантію на проведений ремонт та замінені деталі.
Така система забезпечує швидкий та якісний ремонт вашого Samsung Galaxy A9 Pro 2016 SM-A9100, а використанням надійних деталей від перевірених постачальників забезпечить безперебійну роботу пристрою в майбутньому. Ремонт Samsung Galaxy A9 Pro (2016) SM-A9100: замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Samsung Galaxy A9 Pro 2016 SM-A9100: наші послуги для вашої зручності

В сервісному центрі «Ай-яй-яй» одним з головних пріоритетів є комфорт клієнтів, тому ви знайдете в нас такі послуги з обслуговування:
 • можливість передачі смартфону кур'єром по Києву до сервісного центру на ремонт та назад після ремонту;
 • система знижок та акцій;
 • зручне розташування майстерень поблизу станцій метро;
 • один з найкоротших термінів виконання ремонту серед сервісних центрів;
 • можливість передачі смартфону на ремонт до сервісного центру та після ремонту замовнику через будь-яке відділення Нової Пошти в Україні.
З цими послугами ремонт Samsung Galaxy A9 Pro 2016 SM-A9100 стане для вас зручним, а також забезпечить відмінне функціонування вашого смартфону.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту