Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A13 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану
1599 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Найшвидший ремонт Samsung A13 в Києві

  Ремонт Samsung a13 - один з напрямків діяльності нашого сервісного центру. Слід зазначити, що клієнти звертаються в наші майстерні з приводу різних несправностей даної моделі смартфона. У багатьох випадках причиною ремонту в сервісних центрах філій є вихід з ладу окремих компонентів мобільного пристрою. Наприклад, дисплейний модуль може розбитися після падіння пристрою на тверду поверхню. Також може розбитися скло. Крім того, окремі компоненти, такі як порти, модулі камери, мікрофони та динаміки, також можуть вийти з ладу, якщо пристрій зазнав сильного удару. Всі ці проблеми можна вирішити, звернувшись в нашу майстерню. Фахівці-техніки проведуть роботи, пов'язані з діагностикою та подальшим ремонтом.  

Чому варто звернутися в нашу майстерню для ремонту Samsung A13?

  У нас багато переваг перед іншими ремонтними центрами клієнти. Клієнти, які вже замовляли ремонт Samsung a13, можуть звертатися до нас і в майбутньому при необхідності. Роботи виконуються з використанням сучасного діагностичного обладнання та спеціалізованих інструментів, які візуально приховують факт розбирання гаджета. Зверніть увагу, що після проведення ремонтних робіт на ваш мобільний пристрій поширюється гарантія. Якщо протягом гарантійного терміну пристрій знову вийде з ладу, клієнт може розраховувати на безкоштовний ремонт.  

Як подати заявку на ремонт самсунг А13.

  Існує два способи здати ваш мобільний пристрій в наш ремонтний центр. У першому випадку клієнт може відвідати один з наших філій і особисто пред'явити смартфон. Зазвичай після діагностики ремонтник повідомляє терміни і вартість ремонту. Однак деякі клієнти живуть не в Києві, і їм складно відвідати ремонтну майстерню і особисто здати пристрій. Для таких клієнтів передбачена послуга доставки Новою Поштою. Вже наступного дня смартфон опиниться в руках наших фахівців. Як правило, через кілька днів його відправляють назад замовнику. Всі нюанси, що виникають в процесі роботи, узгоджуються з замовником. Тому він залишається задоволений тим, як здійснюється ремонт Samsung Galaxy A13 в Києві.   Ремонт Samsung Galaxy A13: Киев, Украина  
 Швидка заміна екрану на Samsung A13 від Ай-Яй-яй.
  Заміна екрану Samsung a13 - це дуже поширена послуга і доступна всім клієнтам, які зверталися з подібними проблемами в наш сервісний центр. Заміна екрану здійснюється майстром протягом двох годин після того, як гаджет виявився в його руках і була проведена діагностика. До речі, пошкодитися може не тільки екран, але і інші "вузли" мобільного пристрою. У нашій ремонтній майстерні працюють тільки професійні фахівці, адже заміна екрану самсунг А13 - це дуже типова ремонтна робота. Слід зазначити, що великий досвід роботи і використання новітніх інструментів дозволяє нам ремонтувати мобільні пристрої дуже швидко і якісно. Після завершення ремонту на пристрій надається гарантія.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту