Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A5 2017 SM-A520 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн
1049 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія OLED)
2949 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
3749 грн
3999 грн
замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
799 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A5 2017 SM-A520 в професійному сервісному центрі в Києві

Заміна скла Samsung Galaxy A5 2017 SM-A520 – дуже ресурсномістка процедура, яка вимагає великого досвіду та дорогого обладнання. Наш сервісний центр «Ай-Яй-Яй» в Києві є одним з небагатьох, який замінює скло. Ми збережемо оригінальну матрицю, а це означає, що екран залишиться оригінальним, а передача кольору буде такою ж, як і раніше. Якщо тріщини, подряпини та уламки заважають вам нормально користуватися мобільним пристроєм, потрібно замінити скло Samsung Galaxy A5 2017 SM-A520. Як і будь-який інший смартфон, Samsung Galaxy A5 2017 SM-A520 схильний до апаратних і програмних проблем. Якщо Ваш пристрій випадково впав і з’явилися окремі тріщини, уламки чи інші дефекти, зверніться до сервісного центру «Ай-Яй-Яй» та замініть скло Samsung Galaxy A5 2017 SM-A520. Ця послуга обійдеться Вам дешевше, ніж повна заміна екрана.

Скільки зазвичай триває заміна екрану Samsung Galaxy A5 2017 SM-A520?

Щоб дізнатися ціну та терміни заміни екрану Samsung Galaxy A5 2017 SM-A520, потрібно перейти на сторінку моделі на сайті. Процедура займає кілька годин і включає безкоштовну діагностику, розбирання мобільного пристрою та встановлення нової деталі. Після ремонту смартфон перевіряється на працездатність. Заміна екрану Samsung Galaxy A5 2017 SM-A520 потрібна, якщо:
  • тачскрін не працює в окремих ділянках або не працює взагалі,
  • підсвічування зникло,
  • на екрані з'явилися биті пікселі і хвилі,
  • з'явилися плями і смуги різного розміру.

Ремонт Samsung Galaxy A5 2017 (A520): замена стекла экрана киев украина фото

Як замовити ремонт Samsung Galaxy A5 2017 SM-A520?

Наші майстри мають великий досвід і базу знань, які дозволять виконати навіть найскладніший ремонт Samsung Galaxy A5 2017 SM-A520. Усі запчастини та витратні матеріали завжди в наявності на нашому складі. Samsung Galaxy A5 2017 SM-A520 можна відремонтувати в Києві, зареєструвавшись на ремонт через сайт або в найближчому відділенні компанії. Ми знаходимося практично у всіх районах столиці України, наші відділення знаходяться поблизу станцій метро. Усі жителі України можуть відремонтувати Samsung Galaxy A5 2017 SM-A520 в сервісному центрі Ай-Яй-Яй завдяки нашій співпраці з Новою Поштою. Чому нас рекомендують?
  • у нас є сайт із завжди актуальними цінами,
  • ми ніколи не відмовляємося від гарантії,
  • діагностику проводимо безкоштовно,
  • кожен клієнт може залишити нам відгук.
Якщо Вам терміново потрібно терміново відремонтувати Samsung Galaxy A5 2017 SM-A520, записатись на ремонт можна в онлайн-чаті на сайті. Ми завжди на зв’язку і готові вирішити будь-яку проблему.
Оценить

Детальніше

Приховати