Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy S10 Lite SM-G770 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (гарантія успішності 100%)
1499 грн
1699 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал з рамкою)
5899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
От 699 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy S10 Lite SM-G770 та інших смартфонів

Заміна скла Samsung Galaxy S10 Lite SM-G770 – це спеціалізація сервісного центру «Ай-яй-яй». Достатньо лише випадково впустити телефон на тверду поверхню, на підлогу або бетон, щоб на склі з’явились пошкодження у вигляді павутинки. Однак у цій ситуації не завжди потрібно замінювати весь дисплейний модуль на новий. Іноді достатньо замінити скло в телефоні, щоб повернути пристрою первинний вигляд і нормальне функціонування. Сервісний центр «Ай-яй-яй» спеціалізується на ремонті мобільних телефонів. Однією з рекомендованих нами послуг є заміна розбитого скла окремо від екрану. Ми замінюємо пошкоджене скло на всіх популярних моделях Samsung, а також на Apple, LG, Sony, Huawei та смартфонах інших брендів. Для ремонту використовуються якісні деталі та спеціалізоване обладнання, що дозволяє швидко та безпечно зняти скло з дисплея та замінити його на нове. Як досвідчений сервіс у Києві, ми гарантуємо, що Ваш телефон отримає друге життя з нами!

Заміна екрану Samsung Galaxy S10 Lite SM-G770 – необхідна процедура, коли пошкоджено дисплей

Падіння телефону з висоти або інші механічні пошкодження найчастіше можуть стати причиною несправності дисплея та сенсорного скла. Екран також може пошкодитись при попаданні вологи всередину пристрою. Якщо Ваш смартфон не відображає зображення після падіння (екран може зовсім не вмикатися, може бути чорним або білим) або з’явились дефекти (чорні плями, миготливі зображення, смуги), можливо, дисплей пошкоджений. Заміни розбитого скла в цьому випадку недостатньо. Заміна дисплея Samsung Galaxy S10 Lite SM-G770 – це послуга, з якою ми маємо великий досвід – ми вже замінили тисячі дисплеїв усіх типів, які зараз є на ринку. Ми оцінимо стан Вашого смартфона та замінимо пошкоджену деталь на нову. Ремонт Samsung Galaxy S10: Киев, Украина

Попередня діагностика та ремонт Samsung Galaxy S10 Lite SM-G770

Ви можете розраховувати на професійний ремонт Samsung Galaxy S10 Lite SM-G770 в сервісному центрі «Ай-яй-яй». Наші фахівці точно діагностують виявлений дефект, а потім подбають про його усунення. Ми можемо відремонтувати практично будь-який несправний смартфон. Крім того, ми надаємо гарантію на надані послуги. Завдяки цьому наші клієнти можуть бути впевнені, що всі ремонтні роботи проводяться на найвищому рівні та у найкоротший час, завдяки власному складу запчастин.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту