Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Apple Watch Series 2 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (без ризику пошкодження екрану під час ремонту❗)
1499 грн
1699 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
3899 грн замовити в 1 клік
Заміна по гарантії/обмін на новий пристрій
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
799 грн замовити в 1 клік
Заміна материнської плати
уточнити замовити в 1 клік
Ремонт застібки ремінця
от 199 грн замовити в 1 клік
Чистка після потрапляння вологи
от 199 грн замовити в 1 клік
Рихтування, шліфування корпусу
от 199 грн замовити в 1 клік
Перепрошивка
от 349 грн замовити в 1 клік
Резервне копіювання даних
от 249 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Ремонт Apple Watch Series 2 Київ

Кожна наступна модель смарт-годинника Apple Watch має свої переваги серед аналогів від конкурентів і навіть у порівнянні зі своєю попередньою версією. Apple Watch Series 2 поєднує в собі найкращий функціонал від багатьох гаджетів Еппл. Однак ремонт Apple Watch Series 2 у Києві все так само актуальний, оскільки неакуратність користувача не щадить навіть найякісніші і дорогі технічні новинки. Якщо потрібно зробити професійний ремонт Apple Watch Series 2 в Києві дуже швидко за адекватну ціну, то фахівці сервісного центру «Ай-Яй-Яй» допоможуть у цьому питанні. Тут завжди є всі комплектуючі для гаджетів Еппл, що значно скорочує термін проведення ремонтних робіт.

Замінити скло Еппл Вотч Сірієс 2 у Києві

Замінити скло Еппл Вотч 2 у Києві інженери «Ай-Яй-Яй» можуть протягом години. Для проведення ремонту важливо акуратно нагріти прилад на спеціальній професійній лампі, яка не викличе перегріву та розрив батареї гаджета, а лише послабить клейовий шар, що утримує скло на приладі. Після цього старе скло та його уламки найтоншим лезом знімаються з екрану смарт-годин, а нове туди встановлюється. Важливо пам'ятати, якщо раніше Еппл Вотч 2 підлягали ремонту, замінити скло без заміни дисплея буде неможливо. Також не можна ремонтувати лише скло, якщо при діагностиці виявлено збої функціональності внутрішніх деталей приладу. Замінити скло Еппл Вотч 2 в Києві можна дуже швидко за рахунок того, що в мережі сервісних центрів «Ай-Яй-Яй» завжди є нові стекла високої якості на даний гаджет.   ремонт apple watch sport замена стекла экрана киев фото  

Заміна екрану Apple Watch 2

Заміна екрану Apple Watch 2 – складніша процедура, оскільки вона передбачає втручання у внутрішні комплектуючі девайсу. Якщо скло без дисплея замінити на гаджеті не вийде, важливо, щоб фахівець сервісу добре знався на ремонті внутрішніх частин смарт-годин. Перед заміною скла або екрана важливо зробити комплексну діагностику пристрою, яка повинна показати, що заміна екрана вирішить всі проблеми з гаджетом. Заміна екрана Apple Watch 2 буде доречною за відсутності інших пошкоджень годинника. Якщо ж поряд з екраном потрібно проводити ще якийсь ремонт гаджета із заміною комплектуючих, краще просто купити новий смарт-годинник, оскільки хороші деталі на Еппл коштують дуже дорого. Фахівці сервісного центру «Ай-Яй-Яй» завжди підкажуть, яким чином краще вчинити з Apple Watch 2, що зламалися, запропонують оригінальні деталі, проведуть діагностику і перед ремонтом, і після нього. Спеціальне обладнання для роботи забезпечить акуратний та точний ремонт будь-яких частин смарт-годин, після якого на них не буде видно слідів клею або подряпини, що часто можна спостерігати після неякісного кустарного ремонту в непрофесійних майстернях. Також на ремонт техніки в «Ай-Яй-Яй» дають гарантію, тому заміна екрану Apple Watch 2 не стане марною витратою грошей.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту