Місто:
Мова:
Ремонт Apple Watch
Виберіть модель:

Ремонт Apple Watch Київ: заміна скла, екрану, корпусу

Такі сучасні гаджети, як Apple Watch, вражали і вражатимуть користувачів у всьому світі своїм функціоналом та можливостями. Компанія Apple на сьогоднішній день виробляє найякісніші девайси різного призначення серед своїх конкурентів. Але навіть така техніка може вимагати ремонту чи сервісного обслуговування через виходу з ладу деталей, знос комплектуючих, неакуратного поводження з пристроями. Ремонт Apple Watch в Києві важливо виконувати в сертифікованих сервісних центрах, що мають якісні комплектуючі, обладнання та професійні інженери. Мережа сервісів «Ай-Яй-Яй» гарантує якісну діагностику перед ремонтом Apple Watch, яка допоможе встановити причини несправностей та ліквідувати їх за короткий час.

Замінити скло Еппл Вотч у Києві через кур'єра чи на виїзді

Найчастішою поломкою годинника Apple Watch є пошкодження скла гаджета. Замінити скло Еппл Вотч у Києві дуже швидко допоможуть у сервісі «Ай-Яй-Яй», офіси якого розташовуються в різних районах столиці. Пристрій під час заміни скла важливо якісно прогріти на професійному устаткуванні для ослаблення сили зчеплення клею на дисплеї. При цьому використання даного обладнання обов'язково, оскільки, якщо намагатися замінити скло самостійно, можна перегріти акумулятор Еппл Вотч, який після подібної маніпуляції просто лусне. Знімається скло спеціальним найтоншим лезом, користуватися яким повинен вміти кваліфікований спеціаліст сервісу, щоб не подряпати корпус годинника. Замінити скло Еппл Вотч у Києві пропонують багато сервісних центрів, проте не завжди така робота проводиться на належному рівні, адже в сервісах часто відсутні оригінальні та якісні комплектуючі, через що якість та надійність виконаної роботи залишають бажають кращого. Годинник після цього виглядає непрезентабельно або замінене скло дуже швидко відшаровується. Тому для ремонту дорогого гаджета варто звертатися лише до перевірених сервісних центрів.

Заміна екрану Apple Watch у Києві

Іноді після падіння годинника на тверду поверхню замінити скло виявляється неможливо і потрібна повна заміна екрану Apple Watch. При цьому, крім тріщин та осколків зовні, у пристрої страждають внутрішні комплектуючі. У сервісному центрі "Ай-Яй-Яй" перед заміною екрану Apple Watch фахівці обов'язково проводять повну діагностику гаджета, в ході якої встановлюється наявність пошкоджень на внутрішніх компонентах годинника. На той факт, що в Apple Watch терміново необхідно замінити екран, вказує низку факторів:
  • наявність робочих звуків без паралельного підсвічування дисплея;
  • неможливість включення годинника;
  • наявність на екрані підсвічених плям чи дефектів;
  • виникнення спотворень зображення у формах та кольоропередачі;
  • потемніння екрану.
Якісно замінити екран на Apple Watch можуть лише майстри, які мають навички роботи з цією технікою та можуть проводити сервісне обслуговування за допомогою професійного інструментарію та комплектуючих частин. Екран в Еппл Вотч коштує дорого і іноді змінювати його немає сенсу через відсутність різниці в ціні між деталлю і новим гаджетом, тому інженери сервісу «Ай-Яй-Яй» завжди ретельно діагностують техніку для визначення раціональності та довготривалості такого ремонту.
Rate this page

Детальніше

Приховати

Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту