Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Apple Watch Series 3 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (без ризику пошкодження екрану під час ремонту❗)
1499 грн
1699 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
3899 грн замовити в 1 клік
Заміна по гарантії/обмін на новий пристрій
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
799 грн замовити в 1 клік
Заміна материнської плати
уточнити замовити в 1 клік
Ремонт застібки ремінця
от 199 грн замовити в 1 клік
Чистка після потрапляння вологи
от 199 грн замовити в 1 клік
Рихтування, шліфування корпусу
от 199 грн замовити в 1 клік
Перепрошивка
от 349 грн замовити в 1 клік
Резервне копіювання даних
от 249 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Де можна здійснити ремонт Apple Watch Series 3 Київ?

Ремонт Apple Watch Series 3 Київ з гарантією якості виробляють у сервісному центрі «Ай-Яй-Яй». Розумний годинник Apple Watch Series 3 є наступною моделлю в ряду гаджетів від Еппл з мультифункціональним призначенням. Такий годинник відрізняється високою якістю, тому, незважаючи на їхню ціну, користується попитом серед споживачів. Однак рано чи пізно кожен користувач такого гаджета у нашій столиці все одно намагається знайти сервісний центр, де ремонт Apple Watch Series 3 (Київ) допоможуть виконати якісно та швидко. Неакуратне носіння смарт-годин, вихід з ладу окремих деталей або функціональне зношування пристрою призводять до поломки, усунувши яку гаджет ще можна повноцінно використовувати. У сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» працюють досвідчені фахівці, які постійно вдосконалюють свої методики роботи з технікою Apple, тому ремонт будь-яких новинок можна здійснити протягом робочого дня.

Як замінити скло Еппл Вотч Сірієс 3 у Києві швидко і якісно

При зверненні до фахівців «Ай-Яй-Яй» з проханням замінити скло Еппл Вотч 3 у Києві, інженери вирішують це питання набагато швидше за своїх колег з інших сервісних центрів, оскільки комплектуючі навіть на останні новинки техніки завжди є в наявності. Перш ніж замінити скло Еппл Вотч Сірієс 3 у Києві у нас виробляють діагностику, що дозволяє встановити цілісність внутрішніх компонентів розумного годинника. При найменших порушеннях у функціоналі пристрою потрібно проводити заміну як скла, а й інших комплектуючих. Також важливо звертати увагу на процес самого ремонту, оскільки нагрівання скла для ослаблення клейового шару важливо виробляти за допомогою спеціальних ламп, інакше існує ризик того, що в смарт-годинах перегріється та розірветься акумулятор. Після того, як клей перестає утримувати старе скло, тонким лезом воно відокремлюється від екрану і туди насаджується нова деталь, що комплектує. Все це важливо зробити з ювелірною точністю, щоб не подряпати корпус годинника.   ремонт apple watch замена стекла экрана киев фото  

Діагностика та заміна екрану Apple Watch 3 у сервісному центрі

При виявленні в ході діагностики фахівцями сервісного центру «Ай-Яй-Яй» проблем з дисплейним модулем смарт-годин необхідно замінити екран Apple Watch 3. Такий ремонт є дорогим і серйознішим, проте наші інженери справляються з ним з високим професіоналізмом і відповідальністю. Якщо фахівець зрозуміє, що ціна ремонту буде вищою, ніж покупка нового смарт-годинника, він прямо попередить про це клієнта. Після розбирання гаджета за допомогою спеціального обладнання проводиться заміна екрану Apple Watch 3. Звернувшись до мережі сервісних центрів «Ай-Яй-Яй» клієнт може розраховувати на безкоштовну діагностику та консультацію досвідчених менеджерів та спеціалістів з ремонту, а також на гарантію якості комплектуючих, швидкість виконання ремонту та працездатність Apple Watch 3.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту