Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Apple Watch Series 5 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (без ризику пошкодження екрану під час ремонту❗)
1699 грн
1999 грн
замовити в 1 клік
Заміна датчика
2199 грн
2499 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
5199 грн замовити в 1 клік
Заміна по гарантії/обмін на новий пристрій
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
999 грн замовити в 1 клік
Заміна материнської плати
уточнити замовити в 1 клік
Ремонт застібки ремінця
уточнити замовити в 1 клік
Рихтування, шліфування корпусу
от 199 грн замовити в 1 клік
Перепрошивка
от 99 грн замовити в 1 клік
Резервне копіювання даних
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Що забезпечує надійний ремонт Apple Watch Series 5 Київ?

Ремонт Apple Watch Series 5 Київ може бути якісним і надійним тільки при виконанні низки умов, які в сервісних центрах «Ай-Яй-Яй», на відміну від аматорських та недобросовісних майстерень, чітко дотримуються. Так, у роботі з подібними гаджетами від Еппл важливі ювелірна точність і безперебійна акуратність рухів, адже Apple Watch Series 5 є складним і мініатюрним механізмом, що дозволяє забезпечувати його видатні практичність форм і продуктивність функціоналу. Крім того, професійний і довговічний ремонт Apple Watch Series 5 Київ передбачає і встановлення на місце несправних виключно високоякісних деталей, що Вам зможуть забезпечити в СЦ «Ай-Яй-Яй».

Заміна скла Еппл Вотч Сірієс 5 у Києві акуратно та оперативно

Замена стекла Apple Watch Series 5: Киев, Украина Професіонали майстерень «Ай-Яй-Яй» зможуть надати сервіс такого рівня, при якому заміна скла Еппл Вотч 5 у Києві пройде акуратно, швидко та з максимальною зручністю послуг для клієнта. Крім того, ми пояснюємо, чим відрізняються переустановка сенсорного скла Apple Watch окремо і повноцінна заміна його екрану, наприклад, розповімо про ознаки проблем з дисплеєм:
  • поява смуг та візерунків на екрані;
  • вихід з ладу частини дисплея або повна відмова зображення;
  • мерехтіння, проблеми з налаштуванням яскравості.
Але навіть при появі подібних ознак у наших майстернях жодна процедура не починається без діагностики гаджета, що дозволяє обмежитися заміною лише скла, якщо екранний модуль можна врятувати. А виконання професіоналами робіт на сучасному обладнанні гарантує, що проблем з дисплеєм не виникне через необережний ремонт і надалі.

Висококласна заміна екрану Apple Watch 5 від фахівців

Якість і точність процесів застосовні в мережі «Ай-Яй-Яй» і в ситуаціях, коли проводиться повністю заміна екрану Apple Watch 5. Подібна послуга для смарт-годин є більш ґрунтовною, але майстри компанії працюють за найефективнішим алгоритмом, який передбачений нашою сучасною системою сервісу:
  • заміна екрану Apple Watch 5 проходить з деталями високої якості та подальшою гарантією на підсумок;
  • будь-який, призначений за підсумками діагностики тип ремонту, має фіксовану тривалість робіт, тому девайс повернеться до Вас у вказані терміни;
  • ремонт Apple Watch 5 проводиться і віддалено, адже ми приймаємо гаджети поштою, а Ви можете зв'язатися з нами по телефону та через сайт.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту