Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Sony Xperia 10 II XQ-AU52 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1149 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
6449 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Sony Xperia 10 II: що потрібно зробити власнику телефону з розбитим сенсором

  Заміна скла Sony Xperia 10 II орієнтована на те, щоб повернути втрачену функціональність і зовнішню естетику. Тому, якщо на тачскрін з'явилися тріщини, відколи, погіршилася якість переданого зображення або екран взагалі перестав включатися, зверніться за допомогою до фахівців. Кваліфіковані інженери СЦ "Ай-яй-Яй" мають у своєму розпорядженні сучасне обладнання та вузькопрофільний інструментарій, завдяки чому здатні протягом декількох годин привести до тями будь-який смартфон.   Щоб замовити ремонт Sony Xperia 10 II, вам необхідно виконати наступні дії:   * Доставити несправний смартфон в будь-яке наше відділення особисто або відправивши за допомогою «Нової Пошти»; * Дочекатися результатів безкоштовної діагностики; * Почекати кілька годин, необхідних майстру для усунення виявлених несправностей; * Отримати відремонтований гаджет і упевнитися в його працездатності.   ремонт Sony Xperia 10 II замена стекла и экрана  

Заміна екрану Соні Xperia 10 II з використанням фірмових деталей і наданням гарантії

  Механічні пошкодження, так само як і контакт з водою, незмінно призводять до збою в роботі смартфона. Найчастіше, в результаті падіння на асфальт або здавлювання в кишені, а також залиття різними рідинами, страждає дисплей смартфона. Сучасна матеріально-технічна база Сервісного центру «ай-яй-Яй» дозволяє швидко і якісно виконувати такі роботи, як заміна скла Sony Xperia 10 II або установка нового екрану.   З нашою допомогою ви не тільки вигідно економите свої фінанси, але і час, так як велика частина поломок усувається протягом декількох годин. Висока швидкість ремонту пояснюється наявністю складу запасних деталей високої якості, що поставляються нам безпосередньо від виробника. Підтвердженням тому є надається нами гарантія на 3 місяці, що поширюється як на виконані роботи, так і на встановлені деталі.  

Ремонт Sony Xperia 10 II за результатами безкоштовної діагностики

  Існує багато причин, що призводять до збою в роботі смартфона. Візуальний огляд девайса рідко дозволяє майстру встановити вогнище несправності, внаслідок чого в сервісному центрі «ай-яй-Яй» такі роботи, як заміна екрану Соні Xperia 10 II виконуються тільки за результатами безкоштовної діагностики.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту