Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Sony Xperia 10 III lite з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
3649 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
899 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Sony Xperia 10 III Lite: чому нам довіряє не тільки Київ, але і вся Україна

  Заміна скла Sony Xperia 10 III Lite вважається затребуваною послугою, що надається інженерами СЦ «Ай-яй-яй» в рамках комплексного обслуговування сучасних смартфонів. Кожен день до нас звертаються як жителі столиці, так і користувачі інших міст країни, девайси яких зазнали механічних пошкоджень, були залиті рідиною або втратили працездатність з незрозумілих причин.   Наші фахівці володіють необхідними практичними навичками, що дозволяють доводити на ділі, що будь-яка поломка усунена. Замовляючи ремонт Sony Xperia 10 III Lite в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» , ви можете особисто переконатися в перевагах надаваних нами послуг:  
  • Адекватні ціни. Озвучена вартість залишається незмінною;
  • Оперативність. Більшість несправностей усувається протягом кілька годин;
  • Тривала гарантія. Якщо протягом гарантованого терміну клієнт помічає некоректну роботу гаджета, повторний ремонт проводиться безкоштовно.
  Ремонт Sony Xperia 10 III lite: замена стекла экрана киев украина фото  

Яким способом можна замовити послугу заміна екрану Соні Xperia 10 III Lite

  Відмінною особливістю надаваних нами послуг є не тільки професійний рівень виконаного ремонту, але і сервіс виняткової якості. Якщо ви упустили гаджет і на його сенсорі з'явилася тріщина, нашими майстрами буде проведена заміна скла Sony Xperia 10 III Lite або установка нового дисплея. Вам лише необхідно доставити несправний смартфон в будь-який наш філія, розташований в місті Києві, одним з двох способів:   * Особисте відвідування найближчого до Вас відділення СЦ «Ай-Яй-Яй»; * Доставка мобільного пристрою за допомогою «Нової Пошти».   Після ремонту девайс тестується і, тільки в разі усунення всіх неполадок, повертається замовнику з наданням гарантії на виконані роботи і встановлені комплектуючі.  

Чи дорого коштує ремонт Sony Xperia 10 III Lite

  Своїм клієнтам ми пропонуємо одні з найбільш чесних і прозорих цін. Вартість ремонту озвучує майстер після безкоштовної діагностики і на підставі виявлених несправностей. У той же час, кожен клієнт, якого цікавлять наші послуги такі, як заміна екрану Соні Xperia 10 III Lite або профілактика після води, може зайти на наш офіційний сайт і ознайомитися з представленим прейскурантом.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту